Słuchajcie.
Mój pająk krzyżak, którego mam od około 2-3 miesięcy złożył z wczoraj na dzisiaj jaja. Zrobił sobie takie gniazdko i tam jest kilkadziesiąt jajeczek.
Wszystko super, fanie itp.
Tylko co mam z nimi teraz zrobić? Normalnie pielęgnować pająka, jakby się nic nie stało?
Czy więcej/mniej wilgoci?
Bo szczerze powiem, że tego się nie spodziewałem... O_o
Mogę wrzucić fotki jak coś.