Quote (fro5tbite @ 2 Aug 2010 14:57)
mam nadzieje, ze panu 3doom podobaja sie 24 godzinne wakacje
jest juz ktos z was w diamond league? ogolnie przylansujcie sie statsami, 19-10 hier. malo gralem, cuz robota ostatnio, a wczesniej kampania :<
Jestem w robocie teraz, ale mam chyba tylko 14-8 lub 13-7 cos kolo tego ; <