Quote (Madrista @ 11 Sep 2010 19:53)

Real rozpoczyna za 5 min batalię z Osasuną o 3 pkty, nie mam zamiaru mowic ze bedzie latwo,szybko i przyjemnie 3 pkty po prostu trzeba wygrac ^^
nie ma szans ^^
____
Co jak co, ale nie wiem co on widzi w Keicie ... kompletnie dzisiaj nie gral, a na 100% zagral gorzej niz Mascherano, a to jego zmienil ... eh
This post was edited by zYwi3c on Sep 11 2010 11:55am