d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev15152535455207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Sep 21 2010 02:13pm
Quote (toyo @ 21 Sep 2010 22:12)
Widzę jakieś F1 2010 do pożyczenia, to jest ta gra o F1, która miała być tak rewelacyjna czy to jeszcze nie to?


Tak, 28 wrzesnia premiera w polsce.
Wole forze ;)
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Sep 21 2010 02:15pm
Quote (Patryk1991 @ Sep 21 2010 09:13pm)
oczywiscie ze kupuj  i to juz jutro :D


w sumie jestem dzis w Wawie więc mogę jutro nabyć od ręki jak tylko wymienie walute :D


Quote (markov @ Sep 21 2010 09:13pm)
Tak, 28 wrzesnia premiera w polsce.
Wole forze ;)


ja także :) forza2 była kozacka a nr 3 musi bić ją na głowę .

This post was edited by Tom_asz on Sep 21 2010 02:16pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 21 2010 02:15pm
Quote (markov @ 21 Sep 2010 16:13)
Tak, 28 wrzesnia premiera w polsce.
Wole forze ;)


nie zabardzo forze lubie :(
wole takie gry jak
burnout
nfs
blur czy split second ^^
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Sep 22 2010 07:49am
Quote (Patryk1991 @ 21 Sep 2010 22:15)
nie zabardzo forze lubie :(
wole takie gry jak
burnout
nfs
blur czy split second ^^


nowy nfs ma zarombista fabule :wub:
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 70,000.00
Sep 22 2010 08:29am
Jest już w sklepach Fifa 11 na x36? Ile kosztuje
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Sep 22 2010 08:36am
Quote (Dami @ 22 Sep 2010 16:29)
Jest już w sklepach Fifa 11 na x36? Ile kosztuje


1 pazdziernika teoretycznie premiera w europie, 28ego wrzesnia w ameryce.
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Sep 22 2010 11:12am
Quote (Dami @ 22 Sep 2010 16:29)
Jest już w sklepach Fifa 11 na x36? Ile kosztuje


kosztuje tyle co zawsze 170-200
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 22 2010 02:59pm
a kto z was na live gra oprucz marcinka ? :P

i jak ktos jest zainteresowanym testowaniem nowego dashboard mozecie tutaj sie zapisac na beta testy

http://kotaku.com/5645109/sign-up-now-for-the-new-xbox-live-preview-program
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Sep 23 2010 08:59am
niestety w najblizszym czasie nie kupie gier patryku :(

kupuje jednak AJPOD TACZA.

e:
Quote (Patryk1991 @ 22 Sep 2010 22:59)
a kto z was na live gra oprucz marcinka ? :P

i jak ktos jest zainteresowanym testowaniem nowego dashboard mozecie tutaj sie zapisac na beta testy

http://kotaku.com/5645109/sign-up-now-for-the-new-xbox-live-preview-program


zarejestrowane'd

This post was edited by m4rc1n3k on Sep 23 2010 09:04am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 23 2010 12:57pm
Quote (m4rc1n3k @ 23 Sep 2010 10:59)
niestety w najblizszym czasie nie kupie gier patryku  :(

kupuje jednak AJPOD TACZA.

e:

zarejestrowane'd


ifona czy ajtacza ? :P
Go Back To Polska Topic List
Prev15152535455207Next
Add Reply New Topic New Poll