Quote (Patryk1991 @ Sep 21 2010 09:13pm)
oczywiscie ze kupuj i to juz jutro

w sumie jestem dzis w Wawie więc mogę jutro nabyć od ręki jak tylko wymienie walute

Quote (markov @ Sep 21 2010 09:13pm)
Tak, 28 wrzesnia premiera w polsce.
Wole forze

ja także

forza2 była kozacka a nr 3 musi bić ją na głowę .
This post was edited by Tom_asz on Sep 21 2010 02:16pm