d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Tatuaze > Temat Oficjalny
Prev1515253545598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Mar 16 2011 01:17pm
Quote (GoD-Soviet @ Mar 16 2011 09:17pm)
masz juz projekt gotowy?


mam, ale zgapiłem pomysł z neta : /
Member
Posts: 4,053
Joined: Oct 10 2005
Gold: 30.65
Mar 16 2011 01:25pm
Quote (Furious92 @ Mar 16 2011 07:17pm)
mam, ale zgapiłem pomysł z neta : /


w poscie bylo jednoczesnie zapytanie o zdjecie tego projektu/pomyslu :D
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Mar 16 2011 01:54pm
Quote (GoD-Soviet @ Mar 16 2011 09:25pm)
w poscie bylo jednoczesnie zapytanie o zdjecie tego projektu/pomyslu :D


zobaczysz 7 kwietnia : >
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Mar 16 2011 02:08pm
ja się nie przylansuję następnym cuz wklęsła klata, ale wkleję obecny !

Member
Posts: 2,948
Joined: Oct 4 2009
Gold: 0.00
Mar 16 2011 02:14pm
Orientuje się ktoś ile dałbym mniej wiecej w jakimś renomowanym i znanym studio w polsce za całą ręke?wiem, że to też zalezy od wzoru itd, no ale tak mniej wiecej ;d
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Mar 16 2011 02:18pm
Quote (Komandos @ 16 Mar 2011 22:14)
Orientuje się ktoś ile dałbym mniej wiecej w jakimś renomowanym i znanym studio w polsce za całą ręke?wiem, że to też zalezy od wzoru itd, no ale tak mniej wiecej ;d


cały rękaw po obu stronach, bez wolnego miejsca ? na oko z 6-7k.
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Mar 16 2011 02:21pm
nvm

This post was edited by Furious92 on Mar 16 2011 02:21pm
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Mar 16 2011 02:26pm


tu masz rękaw mojego kumpla robiony w dobrym studio w Wawie. W sumie całośc kosztowała go troche ponad 3k, tylko, że to jedna strona ręki jest !
Member
Posts: 2,948
Joined: Oct 4 2009
Gold: 0.00
Mar 16 2011 02:26pm
Quote (heszu @ Mar 16 2011 10:18pm)
cały rękaw po obu stronach, bez wolnego miejsca ? na oko z 6-7k.


nie no chciałbym wolne miejsce troche na łokciu np ;d ale chyba przesadzasz z tymi 6-7 k
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Mar 16 2011 02:31pm
Quote (Komandos @ 16 Mar 2011 22:26)
nie no chciałbym wolne miejsce troche na łokciu np ;d ale chyba przesadzasz z tymi 6-7 k


nie przesadzam, look foto.
Go Back To Polska Topic List
Prev1515253545598Next
Add Reply New Topic New Poll