Quote (50groszy @ Apr 8 2011 11:08pm)
tak tylko dla info bo jest to Battlefield: Bad Company 2 - Temat Oficjalny >
+ Pozostałe Części Bfw poniedziałek ruszyła openbeta battlefield play4free, wystarczy się zarejestrować
http://www.battlefieldplay4free.com/ i można ciupać

gralem w 4Free... lipa jak cholera wg. mnie

Quote (Patryk1991 @ Apr 8 2011 11:16pm)
nie moge tego serweru wyszukac
reset filtrow i wpisz Kaishaku (pamietaj o "wielkosci" liter

)