d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield: Bad Company 2 - Temat Oficjalny > + Pozostałe Części Bf
Prev1515253545599Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
Apr 8 2011 01:00pm
Quote (Hr_collector @ Apr 6 2011 10:32am)
WWW.KAISHAKU.PUN.PL

zapraszam do klanu bf i wow
-dobra atmosfera
-wlasny serwer
-team speak
-kaszanka

z jsp gram ja, drambejz i nuterx
gral lipa ale ma problemy z netem i dawno go nei widzielismy chociaz wciaz jest na liscie klanowiczow


a Colos??

a co do
"BFBC2 | Power Montage by BHzor "

to nic szczegolnego - posiedziec "pare" godzin na BF i zmontowac najlepsze akcje
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Apr 8 2011 01:03pm
colos dawno nie gral i komus sie zapomnialo,musze zdefragmentowac dysk to moze gry beda szybciej chodzily bo narazie nie moge przeinstalowac systemu a kasy na cd-room nie ma -.-
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
Apr 8 2011 01:04pm
Quote (colos @ Apr 8 2011 08:03pm)
colos dawno nie gral i komus sie zapomnialo,musze zdefragmentowac dysk to moze gry beda szybciej chodzily bo narazie nie moge przeinstalowac systemu a kasy na cd-room nie ma -.-


to naginaj i wracaj do nas :)
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Apr 8 2011 04:03pm
mozna by w co zagrac ?
jakie fajne serwery polecacie btw ?
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Apr 8 2011 04:05pm
Quote (Patryk1991 @ Apr 9 2011 12:03am)
mozna by w co zagrac ?
jakie fajne serwery polecacie btw ?


niemieckie
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Apr 8 2011 04:08pm
tak tylko dla info bo jest to Battlefield: Bad Company 2 - Temat Oficjalny > + Pozostałe Części Bf
w poniedziałek ruszyła openbeta battlefield play4free, wystarczy się zarejestrować http://www.battlefieldplay4free.com/ i można ciupać :)
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Apr 8 2011 04:16pm
Quote (Hr_collector @ Apr 6 2011 05:32am)
WWW.KAISHAKU.PUN.PL

zapraszam do klanu bf i wow
-dobra atmosfera
-wlasny serwer
-team speak
-kaszanka

z jsp gram ja, drambejz i nuterx
gral lipa ale ma problemy z netem i dawno go nei widzielismy chociaz wciaz jest na liscie klanowiczow


nie moge tego serweru wyszukac
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
Apr 9 2011 06:15am
Quote (50groszy @ Apr 8 2011 11:08pm)
tak tylko dla info bo jest to Battlefield: Bad Company 2 - Temat Oficjalny > + Pozostałe Części Bf
w poniedziałek ruszyła openbeta battlefield play4free, wystarczy się zarejestrować http://www.battlefieldplay4free.com/ i można ciupać :)


gralem w 4Free... lipa jak cholera wg. mnie :(

Quote (Patryk1991 @ Apr 8 2011 11:16pm)
nie moge tego serweru wyszukac


reset filtrow i wpisz Kaishaku (pamietaj o "wielkosci" liter :) )
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Apr 9 2011 07:01am


o niebo lepszy film od poprzedniego
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Apr 9 2011 12:06pm
Quote (NuterX @ Apr 9 2011 08:15am)
gralem w 4Free... lipa jak cholera wg. mnie :(



reset filtrow i wpisz Kaishaku (pamietaj o "wielkosci" liter :) )


dobra dzieki ide troche pograc
Go Back To Polska Topic List
Prev1515253545599Next
Add Reply New Topic New Poll