d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev151525354551383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Sep 15 2010 12:31pm
ql<cs
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Sep 15 2010 12:32pm
Quote (deadlyedge @ 15 Sep 2010 20:26)
po 1. mozesz kombinować w ustawieniach rate itp zmniejszy to ping o 10 ms
po 2. mozesz kombinować w windowsie zmieni to ping o ~10 ms
po 3. graj na polskich serwerach = niski ping
po 4. graj na serwerach gdzie jest mało osob tj. nie więcej niż np. 14( ja np. nie lubie grac gdy jest 16 vs 16 -,- )
po 5. ja przy neo 1mb mam pingi po 9 na serwerze i każdy się dziwi jak to zrobiłem, moge napisac jak, ale to by Ci zajeło jakieś 2h, a ja za darmo nie bede tego robił

aha, lubie się chwalić miałem moderatora na boardzie i mpcforum <-- to drugie to forum z hackami do cs'a  i innych tam gier -,-
oczywiscie moderator cs'a...





AHA BTW:


Moge sprzedać nie wykrywalnego WH jak ktoś chce, jeśli cię zbanują - oddaje Ci 15 zł czyli tyle ile kosztuje cd -key, oczywiscie nie mozesz walić jak debil czyli wychodzisz i strzelasz po bani

mozna na nim jechać na esl/gback itp.  napisany przeze mnie.


nie mam pytań ...
Member
Posts: 519
Joined: Aug 6 2010
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 15 2010 01:30pm
nie masz pytań, bo nie masz wiedzy na temat cs'a? :<
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Sep 15 2010 01:34pm
Quote (deadlyedge @ Sep 15 2010 07:26pm)
po 1. mozesz kombinować w ustawieniach rate itp zmniejszy to ping o 10 ms
po 2. mozesz kombinować w windowsie zmieni to ping o ~10 ms
po 3. graj na polskich serwerach = niski ping
po 4. graj na serwerach gdzie jest mało osob tj. nie więcej niż np. 14( ja np. nie lubie grac gdy jest 16 vs 16 -,- )
po 5. ja przy neo 1mb mam pingi po 9 na serwerze i każdy się dziwi jak to zrobiłem, moge napisac jak, ale to by Ci zajeło jakieś 2h, a ja za darmo nie bede tego robił

aha, lubie się chwalić miałem moderatora na boardzie i mpcforum <-- to drugie to forum z hackami do cs'a  i innych tam gier -,-
oczywiscie moderator cs'a...





AHA BTW:


Moge sprzedać nie wykrywalnego WH jak ktoś chce, jeśli cię zbanują - oddaje Ci 15 zł czyli tyle ile kosztuje cd -key, oczywiscie nie mozesz walić jak debil czyli wychodzisz i strzelasz po bani

mozna na nim jechać na esl/gback itp.  napisany przeze mnie.


; DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Sep 15 2010 01:43pm
Quote (deadlyedge @ 15 Sep 2010 19:26)
po 1. mozesz kombinować w ustawieniach rate itp zmniejszy to ping o 10 ms
po 2. mozesz kombinować w windowsie zmieni to ping o ~10 ms
po 3. graj na polskich serwerach = niski ping
po 4. graj na serwerach gdzie jest mało osob tj. nie więcej niż np. 14( ja np. nie lubie grac gdy jest 16 vs 16 -,- )
po 5. ja przy neo 1mb mam pingi po 9 na serwerze i każdy się dziwi jak to zrobiłem, moge napisac jak, ale to by Ci zajeło jakieś 2h, a ja za darmo nie bede tego robił

aha, lubie się chwalić miałem moderatora na boardzie i mpcforum <-- to drugie to forum z hackami do cs'a  i innych tam gier -,-
oczywiscie moderator cs'a...





AHA BTW:


Moge sprzedać nie wykrywalnego WH jak ktoś chce, jeśli cię zbanują - oddaje Ci 15 zł czyli tyle ile kosztuje cd -key, oczywiscie nie mozesz walić jak debil czyli wychodzisz i strzelasz po bani

mozna na nim jechać na esl/gback itp.  napisany przeze mnie.


I właśnie przez takie coś polska scena cs'a jest lekko mówiąc do dupy. Na eslu biją gwiazdki z kontem 2010.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Sep 25 2010 08:54am

Moze sie komus przyda.
E : I chyba jest fail troche bo nóż ma 101 a nie 100.

This post was edited by csdig on Sep 25 2010 08:56am
Member
Posts: 4,291
Joined: Aug 22 2009
Gold: 12.13
Warn: 100%
Sep 25 2010 01:23pm
macie jakies fajne filmki?

e: z csa oczywiscie

This post was edited by Siema_CoTam on Sep 25 2010 01:24pm
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Sep 25 2010 01:35pm
Quote (playerthree @ Sep 15 2010 06:31pm)
ql<cs


ee ktoś edytował tego posta? :/

oczywko ql>>>>>>>> cs :D
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Sep 25 2010 02:03pm
Quote (playerthree @ 25 Sep 2010 21:35)
ee ktoś edytował tego posta? :/

oczywko ql>>>>>>>> cs :D


No chyba nie :angry:
Member
Posts: 2,700
Joined: Nov 27 2008
Gold: 1,609.00
Sep 25 2010 03:40pm
Quote (Siema_CoTam @ Sep 25 2010 07:23pm)
macie jakies fajne filmki?

e:  z csa oczywiscie


http://www.youtube.com/watch?v=yoEsqyhtLLw
Go Back To Polska Topic List
Prev151525354551383Next
Add Reply New Topic New Poll