po 1. mozesz kombinować w ustawieniach rate itp zmniejszy to ping o 10 ms
po 2. mozesz kombinować w windowsie zmieni to ping o ~10 ms
po 3. graj na polskich serwerach = niski ping
po 4. graj na serwerach gdzie jest mało osob tj. nie więcej niż np. 14( ja np. nie lubie grac gdy jest 16 vs 16 -,- )
po 5. ja przy neo 1mb mam pingi po 9 na serwerze i każdy się dziwi jak to zrobiłem, moge napisac jak, ale to by Ci zajeło jakieś 2h, a ja za darmo nie bede tego robił
aha, lubie się chwalić miałem moderatora na boardzie i mpcforum

to drugie to forum z hackami do cs'a i innych tam gier -,-
oczywiscie moderator cs'a...
AHA BTW:
Moge sprzedać nie wykrywalnego WH jak ktoś chce, jeśli cię zbanują - oddaje Ci 15 zł czyli tyle ile kosztuje cd -key, oczywiscie nie mozesz walić jak debil czyli wychodzisz i strzelasz po bani
mozna na nim jechać na esl/gback itp. napisany przeze mnie.
nie mam pytań ...