Quote (iridius @ 17 Jan 2011 15:01)
hmmm ^^ chyba popieram tu CoD_id, myślę że oczy marnujesz na dość słabe pozycje, Trylogia Czarnego może być, ale i tak jest dużo ciekawszych książek.
Droga Cienia tez niczego sobie, fajnie sie czyta. orgazmow moze nie ma, ale nie ma rowniez facepalmow (no moze lekko pod koniec)