d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev15152535455205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,559
Joined: Apr 24 2006
Gold: 0.00
Jan 17 2011 07:25am
Quote (CoD_id @ 17 Jan 2011 14:21)
Klasyk srod polskiej fantasy. Wiekszosc z nas chyba to przeczytalo ; p
BTW CZE M8


Cze CoD ;) sto lat - i 15 tysiecy postow roznicy ;)

no walsne - na ta czesc polskiej klasyki dopiero teraz znalazlem czas

This post was edited by bidon666 on Jan 17 2011 07:25am
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Jan 17 2011 09:19am
Quote (iridius @ 17 Jan 2011 15:01)
hmmm ^^ chyba popieram tu CoD_id, myślę że oczy marnujesz na dość słabe pozycje, Trylogia Czarnego może być, ale i tak jest dużo ciekawszych książek.


Droga Cienia tez niczego sobie, fajnie sie czyta. orgazmow moze nie ma, ale nie ma rowniez facepalmow (no moze lekko pod koniec)
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 17 2011 09:32am
ma ktos pierwszy tom malowanego człowieka? jak tak to prosze aby napisal jaka tam jest wyryta cena sugerowana
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Jan 17 2011 09:33am
Quote (cOr @ Jan 17 2011 05:32pm)
ma ktos pierwszy tom malowanego człowieka? jak tak to prosze aby napisal jaka tam jest wyryta cena sugerowana


29.99zł
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 17 2011 09:36am
Quote (orcon @ 17 Jan 2011 16:33)
29.99zł


spodziewalem sie 34.99 bo 29 kosztuje na allegro. ale to chyba sie bujne do empiku w takim razie

thx

This post was edited by cOr on Jan 17 2011 09:36am
Member
Posts: 1,801
Joined: Nov 30 2008
Gold: 1.96
Jan 17 2011 09:56am
Ostatnio kupiłem sobie "Kolor Magii" Pratchett'a i muszę przyznać że całkiem mi się podoba.
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Jan 17 2011 10:13am
u mnie 5GBP :(
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 17 2011 04:26pm
Quote (orcon @ 17 Jan 2011 16:33)
29.99zł


meh, jednak 33.99
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
Jan 18 2011 05:51am
Quote (Maramora @ Jan 17 2011 03:56pm)
Ostatnio kupiłem sobie "Kolor Magii" Pratchett'a i muszę przyznać że całkiem mi się podoba.


Heh przeczytałem dawno temu, nie polecam, słabe bez klimatu, a do tego komedyjka, Terry Pratchett to jakiś dziwoląg w świecie fantastyki, zupełnie nie moje klimaty
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jan 18 2011 06:04am
Quote (iridius @ Jan 18 2011 11:51am)
Heh przeczytałem dawno temu, nie polecam, słabe bez klimatu, a do tego komedyjka, Terry Pratchett to jakiś dziwoląg w świecie fantastyki, zupełnie nie moje klimaty


Przeciez wszystkie ksiazki Terrego sa komediami : )
Go Back To Polska Topic List
Prev15152535455205Next
Add Reply New Topic New Poll