d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev15152535455523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,373
Joined: Nov 10 2007
Gold: 3.10
Mar 2 2010 08:58am
wykręć platyne w wipeoucie, to jest wyzwanie!
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Mar 2 2010 10:22am
Kurcze jeszcze 3 levela na 100% i 5 leveli na no live lost i do platynki zabraknie mi tylko 1 trophy - 50 serduch lvl i 30 serduch creator ;D
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 2 2010 10:37am
Quote (Stara_Lunara @ 2 Mar 2010 17:22)
Kurcze jeszcze 3 levela na 100% i 5 leveli na no live lost i do platynki zabraknie mi tylko 1 trophy - 50 serduch lvl i 30 serduch creator ;D

przejdz killzona na singlu lepiej :(
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Mar 2 2010 11:34am
Quote (fro5tbite @ 2 Mar 2010 17:37)
przejdz killzona na singlu lepiej :(


Jak wymecze platynke w lbp ;D
Member
Posts: 6,704
Joined: Jun 6 2006
Gold: 63,461.00
Mar 2 2010 11:57am
Ja tam nigdy sie nie bawilem w jakies platyny etc - albo zakladaniu jakiegos tam profilu online - strata czasu, chyba ze ktos spedza pare h dziennie grajac w ps.
Isteniej opcja wymiany gier via jsp? Nie kupno/sprzedaz tylko po prostu wspolne zaufanie i wymiana - z mojego towarzystwa tylko ja i kumpel mamy ps3 a on ma tylko fight night, NBA 09 wiec poszukuje czegos wiecej. Sam mam do zaoferowania:
Oblivion, GRID, MKvsDC wiec nie za duzo.
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Mar 2 2010 12:15pm
W Obliviona bym pograł. Jednak praktycznie nic nie mam na wymianę heh. Mam tylko GTA, w które gram i PES 2008, które pewnie nikogo nie zainteresuje. Może kiedy indziej będę miał coś nowego.

e: Grałem w demo Killzone 2. Nawet, nawet. Chociaż pamiętam, że Halo 3 na xbox360 bardziej mną poruszyło. Może jednak dlatego, że miałem pełną.

This post was edited by VolveR on Mar 2 2010 12:16pm
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Mar 2 2010 12:27pm
Quote (Guzzz @ 2 Mar 2010 18:57)
Ja tam nigdy sie nie bawilem w jakies platyny etc - albo zakladaniu jakiegos tam profilu online - strata czasu, chyba ze ktos spedza pare h dziennie grajac w ps.
Isteniej opcja wymiany gier via jsp? Nie kupno/sprzedaz tylko po prostu wspolne zaufanie i wymiana - z mojego towarzystwa tylko ja i kumpel mamy ps3 a on ma tylko fight night, NBA 09 wiec poszukuje czegos wiecej. Sam mam do zaoferowania:
Oblivion, GRID, MKvsDC wiec nie za duzo.


Polecam gametrade i ps3site do takich rzeczy :)
Member
Posts: 4,090
Joined: Feb 2 2008
Gold: 50.90
Mar 2 2010 02:17pm
Quote (imnoise @ 9 Feb 2010 14:16)
Niestety nie mam tej konsoli, ale miałem styczność z dwoma poprzednikami. ;)
Standardowo polecam MGS, GT, Tekken, Spyro.


Zapomniałeś o Crashu, TR i wszelkiej maści rpgach squresoftu <3
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 2 2010 02:59pm
Quote (Stara_Lunara @ 2 Mar 2010 18:34)
Jak wymecze platynke w lbp ;D

ja sie teraz zabieram za platyne w killzonie :P jedyna wymagajaca rzecz to przejscie na elite, oprocz tego zostaly mi intele/marki do zebrania/zestrzelenia oraz 3 fragi jedna beczka :) kurde, wystarczy wydac 44 ziko na dlc pack do killzona i mozna ~30 brazow wylapac w 2 godzinki xd a to solidny boost do lvla.
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Mar 3 2010 04:09am
Panowie te demo Bad Company 2 z PSN faktycznie działało tylko do 25 lutego? Już nie odpali?

I jeszcze jedno. Miał ktoś porównanie tej gry na PC i PS3? Gdzie lepiej się gra?
Go Back To Polska Topic List
Prev15152535455523Next
Add Reply New Topic New Poll