d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev15152535455216Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Feb 1 2010 12:25pm
Quote (Sajmon180 @ Feb 1 2010 08:23pm)
Przychodzi ósma - wychodzę. Teraz mam niebieskie Viceroye za 7.95


Również wychodzę na fajkę, gl hf
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
Feb 1 2010 12:40pm
Quote (Msk @ 1 Feb 2010 20:25)
Również wychodzę na fajkę, gl hf


a ja mam John Silver :P
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Feb 1 2010 12:42pm
Doszło do tego, że L&M'y są droższe od vicków o 10gr zaledwie, paranoja. Wcześniej była to różnica ~1zł.
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Feb 1 2010 12:45pm
Quote (RavenN @ 1 Feb 2010 19:42)
Doszło do tego, że L&M'y są droższe od vicków o 10gr zaledwie, paranoja. Wcześniej była to różnica ~1zł.


Dokładnie, 8.05 nagle :D

Kurwa muszę się oduczyć pisania z boldem.

This post was edited by Sajmon180 on Feb 1 2010 12:45pm
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
Feb 1 2010 12:46pm
u mnie vicki 8.70... a Spike'i niebieskie 7.95
Member
Posts: 2,734
Joined: Oct 4 2007
Gold: 6.50
Feb 1 2010 12:47pm
Quote (Koptyjski_Czarownik @ Feb 1 2010 07:06pm)
Lucky Strike'i sie imo dziwnie dobre zrobily


bo to najlepsze papierosy. ofc czerwone

Quote (Hr_collector @ Feb 1 2010 07:10pm)
lawsze byly zajebiste


this ^_^


a dzisiaj jeszcze miałem miłą niespodziankę, bo jechałem z kolegą po auto do opola i w sklepie w opolu zapłaciłem 8.60 a najnowsza akcyza jest 9.40.
ja mam w mieście taki sklep gdzie kupuje za 8.96 :)
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Feb 1 2010 12:50pm
Quote (LukaszPL @ 1 Feb 2010 19:46)
u mnie vicki 8.70... a Spike'i niebieskie 7.95


Drogo w chuj. Spike to może koło 7 zł u mnie będą.
Member
Posts: 11,810
Joined: May 6 2009
Gold: 158.77
Warn: 100%
Feb 1 2010 12:51pm
WESTY ICE PO 9.80 kurwa !!!

pozostalo mi kupowanie lm po 8.05

a niedlugo dojdzie do tego ze zaczne kupowac fajranty w traffice za 4 zl B)
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Feb 1 2010 12:53pm
Quote (EzSnowMan @ 1 Feb 2010 19:51)
WESTY ICE PO 9.80 kurwa !!!

pozostalo mi kupowanie  lm po 8.05

a niedlugo dojdzie do tego ze zaczne kupowac fajranty w traffice za 4 zl B)


Jeszcze nigdy w Traffice nie kupowałem, kiedyś spróbuję. Póki co, te fajki które lubię są niedrogie w miarę.
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
Feb 1 2010 12:55pm
Brydzowe > all :P najlepszy tyton tam jest i wbrew pozorom sa calkiem niezle :P
Go Back To Polska Topic List
Prev15152535455216Next
Add Reply New Topic New Poll