Quote (Koptyjski_Czarownik @ Feb 1 2010 07:06pm)
Lucky Strike'i sie imo dziwnie dobre zrobily
bo to najlepsze papierosy. ofc czerwone
Quote (Hr_collector @ Feb 1 2010 07:10pm)
lawsze byly zajebiste
this
a dzisiaj jeszcze miałem miłą niespodziankę, bo jechałem z kolegą po auto do opola i w sklepie w opolu zapłaciłem 8.60 a najnowsza akcyza jest 9.40.
ja mam w mieście taki sklep gdzie kupuje za 8.96
