Quote (aniolek @ Sat, Dec 27 2008, 02:45pm)
dlugo grasz?
bo chce wiedziec czy tylko ja mam takiego pecha ze nic nie znalazlem (gram prawie 2 miechy xD )
tak to tylko ty masz takiego pecha

ja gram poltora miecha

kwestia tez jest ile kto gra

a co do charma to szkoda ze nie 55 lvl
powodzenia w sellowaniu