d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15185195205215221019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Feb 18 2013 02:02pm
Quote (Damundo @ Feb 18 2013 09:00pm)
No kurwa tak się obawiałem, że będzie taki stan. Zawsze spuszczanie się w ogłoszeniach, a rozjebany klekot w rzeczywistości. Powinien Ci kutas za drogę oddać.


albo cep na pysk
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Feb 18 2013 02:41pm
Quote (Mentalista @ 18 Feb 2013 20:29)
No więc tak.
Każdy element oprócz przedniego prawego błotnika, prawych drzwi i dachu miał kontakt z lakiernikiem (Najprawdopodobniej coś w stylu odświeżenia lakieru lub poprawek cuz ~200-300). Mimo tego sporo wżerów i wrzodów a prawe drzwi pognite.
Środek igiełka (oprócz obudowy podjaników pasów które były trochę przetarte). Elektryka działała, lusterka, szyber, okna, podajniki etc (szyby należałoby nasmarować, trochę piszczały niektóre). KLIMA NIENABITA.
Z silnika niewielki wyciek (uszczelka pod głowicą), pod deklem sucho. Chyba przewód z klimy spocony tak więc wywnioskowałem, że klima nie nabita bo po prostu nie trzyma gazu. Ujebany cała komora silnika, klapa od środka zgnita.
Tyle jeśli chodzi o oględziny zewnętrzne.
Chciałem już jechać ale stwierdziłem, że jak już jestem to się chociaż przejadę.
Wsiadam, próbuję przestawić fotel i chuj zaciął się. Wyszedłem, przestawiłem, wsiadłem.
No to jedziemy. Zawieszenie ogólnie wporzo, nic nie stukało etc. Ale chyba amory końcówka bo jakiś tawdy jak na W124 (chyba, że couepe jest utwardzony względem sedana)
Wyjeżdżam na główną drogę i kurwa zaczyna się. Sprzęgło skurwione (najprawdopodobniej zużyta sprężyna dociskająca aka słoneczko co oczywko odebrała całą frajdę z jazdy. Dyfer kurwa coś stuka więc w najlepszym przypadku krzyżaki do wymiany w najgorszym cały dyfer.
Hamulce do roboty, do wymiany tarcze (przy hamowaniu bicie na pedale jak chuj xd)
Kurwa jak na 150 km to straszny muł, po wciśnięciu dechy na 2ce powinien zwijać asfalt a ja musiałem może nie strzelać ale energicznie puścić sprzęgło aby pójść z pizdy pod światłami. Kręcił do odciecia bez problemu i w sumie nie szedł źle ale kurwa 150 to tam za chuj nie bylo.
Po porwocie musiałem zajarac fajee (rzuciłem palenie kilka miesiecy temu).
Typ już wiedział, że nie jestem pierdolonym leszczem i wiedzial, że ośmieszył się z ceną. Jebałem prosto z mostu, że z 8k może i bym za to dał ale ni chuja wiecej. Stwierdzil, ze za mniej niz 9k nie puści tak więc się pożegnaliśmy.
Za te 8k może i bym go wziął, ale ogólnie CAŁE auto do malowania. Sprzęgło, dyfer, hamulce do roboty.
Z drugiej strony 215k km przebiegu to on ZA CHUJ NIE MIAŁ. Silnik jakiś mułowaty jak na 150km, kierownica w chuj wytarta i pedały zarówno sprzęgała i gazu rownież więc obawiam się, że ten samochód to skarbonka (a to, że zgodził się zejść o 3k imo tylko to potwierdza)
Tak więc szukam dalej.


Jezdzilem w202 kumpla, 2.3 kompresor i imo tez sie chujowo zbieral jak na 193 km. :(
Szkoda tylko, ze wydales kase na paliwo.
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Feb 18 2013 02:48pm
nvm

This post was edited by trz on Feb 18 2013 02:48pm
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Feb 18 2013 02:57pm
Quote (Mentalista @ 18 Feb 2013 20:29)
No więc tak.
Każdy element oprócz przedniego prawego błotnika, prawych drzwi i dachu miał kontakt z lakiernikiem (Najprawdopodobniej coś w stylu odświeżenia lakieru lub poprawek cuz ~200-300). Mimo tego sporo wżerów i wrzodów a prawe drzwi pognite.
Środek igiełka (oprócz obudowy podjaników pasów które były trochę przetarte). Elektryka działała, lusterka, szyber, okna, podajniki etc (szyby należałoby nasmarować, trochę piszczały niektóre). KLIMA NIENABITA.
Z silnika niewielki wyciek (uszczelka pod głowicą), pod deklem sucho. Chyba przewód z klimy spocony tak więc wywnioskowałem, że klima nie nabita bo po prostu nie trzyma gazu. Ujebany cała komora silnika, klapa od środka zgnita.
Tyle jeśli chodzi o oględziny zewnętrzne.
Chciałem już jechać ale stwierdziłem, że jak już jestem to się chociaż przejadę.
Wsiadam, próbuję przestawić fotel i chuj zaciął się. Wyszedłem, przestawiłem, wsiadłem.
No to jedziemy. Zawieszenie ogólnie wporzo, nic nie stukało etc. Ale chyba amory końcówka bo jakiś tawdy jak na W124 (chyba, że couepe jest utwardzony względem sedana)
Wyjeżdżam na główną drogę i kurwa zaczyna się. Sprzęgło skurwione (najprawdopodobniej zużyta sprężyna dociskająca aka słoneczko co oczywko odebrała całą frajdę z jazdy. Dyfer kurwa coś stuka więc w najlepszym przypadku krzyżaki do wymiany w najgorszym cały dyfer.
Hamulce do roboty, do wymiany tarcze (przy hamowaniu bicie na pedale jak chuj xd)
Kurwa jak na 150 km to straszny muł, po wciśnięciu dechy na 2ce powinien zwijać asfalt a ja musiałem może nie strzelać ale energicznie puścić sprzęgło aby pójść z pizdy pod światłami. Kręcił do odciecia bez problemu i w sumie nie szedł źle ale kurwa 150 to tam za chuj nie bylo.
Po porwocie musiałem zajarac fajee (rzuciłem palenie kilka miesiecy temu).
Typ już wiedział, że nie jestem pierdolonym leszczem i wiedzial, że ośmieszył się z ceną. Jebałem prosto z mostu, że z 8k może i bym za to dał ale ni chuja wiecej. Stwierdzil, ze za mniej niz 9k nie puści tak więc się pożegnaliśmy.
Za te 8k może i bym go wziął, ale ogólnie CAŁE auto do malowania. Sprzęgło, dyfer, hamulce do roboty.
Z drugiej strony 215k km przebiegu to on ZA CHUJ NIE MIAŁ. Silnik jakiś mułowaty jak na 150km, kierownica w chuj wytarta i pedały zarówno sprzęgała i gazu rownież więc obawiam się, że ten samochód to skarbonka (a to, że zgodził się zejść o 3k imo tylko to potwierdza)
Tak więc szukam dalej.


Trochę szkoda, ale jak miałbyś dokładać to szkoda słów :]
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Feb 18 2013 04:10pm
Quote (miki2387 @ Feb 18 2013 09:41pm)
Jezdzilem w202 kumpla, 2.3 kompresor i imo tez sie chujowo zbieral jak na 193 km. :(
Szkoda tylko, ze wydales kase na paliwo.


no szkoda. Ale trzeba jezdzic i ryzykowac bo inacziej nie kupie...
Quote (Damundo @ Feb 18 2013 09:00pm)
No kurwa tak się obawiałem, że będzie taki stan. Zawsze spuszczanie się w ogłoszeniach, a rozjebany klekot w rzeczywistości. Powinien Ci kutas za drogę oddać.


Eh powiem Ci troche pizda z tego typka, myslal ze jakis pionek podjedzie ale sie przeliczyl. Odnosil sie z szacunkiem i nie bylo spin wiec olalem to i obrocilem sie na piecie i pojechalem

Quote (Phrarr @ Feb 18 2013 09:57pm)
Trochę szkoda, ale jak miałbyś dokładać to szkoda słów :]


dlatego olalem to
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Feb 18 2013 04:29pm
Quote (Mentalista @ Feb 18 2013 11:10pm)
no szkoda. Ale trzeba jezdzic i ryzykowac bo inacziej nie kupie...


Eh powiem Ci troche pizda z tego typka, myslal ze jakis pionek podjedzie ale sie przeliczyl. Odnosil sie z szacunkiem i nie bylo spin wiec olalem to i obrocilem sie na piecie i pojechalem



dlatego olalem to


zmieniaj kurde siga jeszce nie czas ^^
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Feb 19 2013 05:08am
Quote (l1pa @ Feb 18 2013 11:29pm)
zmieniaj kurde siga jeszce nie czas ^^


jest zbyt epicki

http://otomoto.pl/mercedes-benz-w124-coupe-2-2-benzyna-93-zadbany-C27796769.html

Co myślicie o tym?
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Feb 19 2013 05:31am
Quote (Mentalista @ Feb 19 2013 11:08am)


z zewnatrz wyglada lepiej niz te co wrzucales wczesniej ale chujowy kolor xd
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Feb 19 2013 06:28am
Quote (Bart3k @ 19 Feb 2013 13:31)
z zewnatrz wyglada lepiej niz te co wrzucales wczesniej ale chujowy kolor xd


Właśnie fajny :angry:
Ładnie sie prezentuje. Nie ma klimy i skór no ale może będzie w dobrym stanie
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Feb 19 2013 06:45am
Quote (Bart3k @ Feb 19 2013 12:31pm)
z zewnatrz wyglada lepiej niz te co wrzucales wczesniej ale chujowy kolor xd


wiśniowy metalik jest jedynym z "żywych" kolorów który mi się podoba na W124. Do tego czerń, grafit, i srebrny ofc.

Quote (Rzoolberd @ Feb 19 2013 01:28pm)
Właśnie fajny :angry:
Ładnie sie prezentuje. Nie ma klimy i skór no ale może będzie w dobrym stanie


No właśnie o tym samym pomyślałem + tylko 124 km spod mojego domu.

e/ 124 km to musi być jakiś znak :o

This post was edited by Mentalista on Feb 19 2013 06:45am
Go Back To Polska Topic List
Prev15185195205215221019Next
Add Reply New Topic New Poll