☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev
1
516
517
518
519
520
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 147770
Replies: 8046
Track Topic
mlody123
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#5171
Oct 16 2012 04:48am
Quote (Reksio91 @ Oct 16 2012 10:42am)
chujowy czolg
kozacki ładnie się zarabia na V/VI tierach
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#5172
Oct 16 2012 08:03am
Quote (mlody123 @ 16 Oct 2012 08:13)
Zwycięstwo!
Bitwa: Westfield 16 października 2012 09:04:23
Czołg: VK 3601 (H)
Doświadczenia: 3 012
(x3 za 1. zwyc. każdego dnia)
Kredytów: 22 616
Osiągnięcia w walce: Stalowa ściana
beka
Wow zarobiles 1k expa, ale jestes zajebisty ojajebie.
mlody123
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#5173
Oct 16 2012 08:04am
Quote (Saygon @ Oct 16 2012 02:03pm)
Wow zarobiles 1k expa, ale jestes zajebisty ojajebie.
jak tam odblokowali już konto?
na tierku 6 to dużo 1k expa bez premium
kacperq
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold
:
190.00
#5174
Oct 16 2012 08:15am
Quote (mlody123 @ Oct 16 2012 02:04pm)
jak tam odblokowali już konto?
na tierku 6 to dużo 1k expa bez premium
bt-2 mialem 1,2k expa jakos bez premki i bez first wina, wiec handluj z tym biedaku
a i tak jestem chujowy hehehe
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#5175
Oct 16 2012 08:23am
Quote (Koptyjski_Czarownik @ 16 Oct 2012 11:12)
siema czołgiści
siemano
Quote (mlody123 @ 16 Oct 2012 09:13)
Zwycięstwo!
Bitwa: Westfield 16 października 2012 09:04:23
Czołg: VK 3601 (H)
Doświadczenia: 3 012
(x3 za 1. zwyc. każdego dnia)
Kredytów: 22 616
Osiągnięcia w walce: Stalowa ściana
beka
t1 Cunningham mialem wiecej expa
beka
The_White_Stig
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold
:
143.00
Warn: 30%
#5176
Oct 16 2012 08:52am
Bitwa: Prochorowka 16 października 2012
16:31:59
Czołg: PzKpfw S35 739 (f)
Doświadczenia: 536
Kredytów: 12 085
Osiągnięcia w walce: Strzelec pancerny,
Odznaka mistrzowska:III klasy
Bitwa: Piaszczysta rzeka 16 października 2012
16:38:37
Czołg: PzKpfw S35 739 (f)
Doświadczenia: 815
Kredytów: 16 064
Osiągnięcia w walce:
Odznaka mistrzowska:II klasy
Bitwa: Prochorowka 16 października
2012 16:43:30
Czołg: PzKpfw S35 739 (f)
Doświadczenia: 938
Kredytów: 19 976
Osiągnięcia w walce: Wsparcie,
Odznaka mistrzowska:I klasy
Zostaje ostatnia i zaraz wkleje.
The_White_Stig
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold
:
143.00
Warn: 30%
#5177
Oct 16 2012 09:02am
Zwycięstwo!
Bitwa: Karelia 16 października 2012
16:53:59
Czołg: PzKpfw S35 739 (f)
Doświadczenia: 1 173
Kredytów: 18 543
Osiągnięcia w walce: Specjalista,
Odznaka mistrzowska:As pancerny
pozdruwki, op tank
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#5178
Oct 16 2012 09:26am
no i obalilismy mit, ze mlody jest chociazby przecietnym czolgista
GeOx
Member
Posts: 13,397
Joined: Jan 31 2010
Gold
:
0.00
#5179
Oct 17 2012 08:32am
jak uwazacie co jest lepsze na pierwszy tank 8 tieru T32 czy prot T28 ?
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#5180
Oct 17 2012 08:36am
Quote (Reksio91 @ 17 Oct 2012 16:32)
jak uwazacie co jest lepsze na pierwszy tank 8 tieru T32 czy prot T28 ?
imo t32
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
516
517
518
519
520
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact