d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Śmieszności > Temat Oficjalny
Prev1510511512513514635Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Mar 31 2011 06:08pm
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Apr 1 2011 04:45am
Member
Posts: 15,919
Joined: May 2 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 1 2011 06:25am
wiosna idzie! :)

Member
Posts: 12,672
Joined: Apr 7 2007
Gold: 150.00
Apr 1 2011 07:11am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Apr 1 2011 07:33am
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Apr 1 2011 08:01am
http://kwejk.pl/obrazek/30943 ;/

This post was edited by Feye on Apr 1 2011 08:01am
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Apr 1 2011 08:23am
Quote (Feye @ 1 Apr 2011 16:01)


cry cuz 40
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Apr 1 2011 08:23am
Quote (Payrou @ Apr 1 2011 02:25pm)
wiosna idzie! :)

http://www.youtube.com/watch?v=a50X5Mv6HFg


kocham wiosnę ;D
Member
Posts: 16,387
Joined: Oct 23 2007
Gold: 0.00
Apr 1 2011 12:44pm






This post was edited by aowheadhunter on Apr 1 2011 01:09pm
Member
Posts: 852
Joined: Nov 2 2010
Gold: 0.00
Apr 2 2011 12:57am
Przychodzi niemowa do apteki po prezerwatywy. Kładzie 10 zł i mówi:
-YyyYYYyyYYYY
Aptekarz patrzy na niego i mówi:
-Nie wiem stary o co Ci chodzi...
Nie mowa dalej próbuje..
-YYyyYYYyyyyYYYYy!!!
Aptekarz dalej mówi że nie wie o co chodzi..
Niemowa się rozgląda dookoła czy nikogo nie ma, wyjmuje pytę, kładzie na ladzie i dalej próbuje:
-YyYYYyyyYYYYyy...YYyy.yYy!!!
Aptekarz wyjmuje swoje dziesięć złotych, kładzie na ladę a zaraz potem wyciąga swoją pytę i kładzie obok. Później chowa swoją pyte, bierze wszystkie pieniądze, a niemowa:
-YYYYYYYYYYYyyyYYYyyYYYyY!!!!
Na co aptekarz:
-To na chuj się zakładasz jak nie umiesz przegrywać.
Go Back To Polska Topic List
Prev1510511512513514635Next
Closed New Topic New Poll