Quote (Pozer @ 15 Oct 2018 22:36)
Chwalenie sie sraniem jest dla mnie problemem :mellow:
Macie jakis 15-20 mentalny wiek ponizej fizycznego.
Przecież ty sam srasz na menczester, w angielskojęzycznej części forum, po każdej porażce, a potem wracasz tutaj i przez miesiąc zlizujesz nasze gówno. Jeżeli ci to nie pasuje, to może przestań?
