d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna 2 > Oficjalny Repost
Prev150515253541879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,695
Joined: Aug 20 2012
Gold: 0.07
Dec 22 2014 12:27pm
Quote (Robertos @ Dec 22 2014 08:14pm)
Podejrzewam że strzelałby więcej bramek niż niejeden defensywny napastnik w tym marnym klubiku


fixed :lol:
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 22 2014 01:43pm
Quote (D13g0 @ Dec 22 2014 06:00pm)
chuj to kogo obchodzi, prosze o nie postowanie czegos co nie wnosi nic do dyskusji
Postuje zawsze na temat.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 23 2014 09:20am
El Confidencial twierdzi, że Barcelona przygotowuje się na wszystko w oczekiwaniu na wyrok Sportowego Sądu Arbitrażowego w sprawie zakazu transferowego na 2015 rok. Podbono Blaugrana myśli nawet o zgłoszeniu Realu i Atlético do FIFA, gdyż uważa, że oba kluby zachowywały się podobnie przy pozyskiwaniu najmłodszych zawodników i nie chce, żeby miały one ogromną przewagę w działaniach w następnym roku. Madryckie kluby przyglądają się całej sytuacji, bo także są pod lupą Federacji. Barcelona ma myśleć nie tylko o ustanowieniu precedensu, ale też przedłużeniu go na swoich największych rywali.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 23 2014 10:24am
ZŁOTOUSTY FILOZOF XAVI ZWOWU W AKCJI:

Gdybyś był kapitanem reprezentacji Hiszpanii, na kogo zagłosowałbyś w plebiscycie Złotej Piłki?
Na pierwszym miejscu Leo. Drugi Lahm i trzeci Mascherano.

Neymar zagłosował podobnie, ale na drugim miejscu umieścił Cristiano Ronaldo.
Chodzi o to, że Cristiano nie zrobił wiele na mundialu, a ja uważam, że mistrzostwa świata bardzo wpływają na ocenę sezonu.
Member
Posts: 5,695
Joined: Aug 20 2012
Gold: 0.07
Dec 23 2014 10:27am
Quote (Rave_PL @ Dec 23 2014 06:24pm)
ZŁOTOUSTY FILOZOF XAVI ZWOWU W AKCJI:

Gdybyś był kapitanem reprezentacji Hiszpanii, na kogo zagłosowałbyś w plebiscycie Złotej Piłki?
Na pierwszym miejscu Leo. Drugi Lahm i trzeci Mascherano.

Neymar zagłosował podobnie, ale na drugim miejscu umieścił Cristiano Ronaldo.
Chodzi o to, że Cristiano nie zrobił wiele na mundialu, a ja uważam, że mistrzostwa świata bardzo wpływają na ocenę sezonu.


nikt rooneya nie typowal?
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 23 2014 10:33am
Quote (Gdzie_jest_krzysz @ Dec 23 2014 04:27pm)
nikt rooneya nie typowal?


Nikt o nim chyba nie slyszal nawet ;D
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Dec 23 2014 10:38am
Quote (Rave_PL @ Dec 23 2014 04:24pm)
ZŁOTOUSTY FILOZOF XAVI ZWOWU W AKCJI:

Gdybyś był kapitanem reprezentacji Hiszpanii, na kogo zagłosowałbyś w plebiscycie Złotej Piłki?
Na pierwszym miejscu Leo. Drugi Lahm i trzeci Mascherano.

Neymar zagłosował podobnie, ale na drugim miejscu umieścił Cristiano Ronaldo.
Chodzi o to, że Cristiano nie zrobił wiele na mundialu, a ja uważam, że mistrzostwa świata bardzo wpływają na ocenę sezonu.


co za debil =]
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Dec 23 2014 11:20am
Quote (Rave_PL @ 23 Dec 2014 15:20)
El Confidencial twierdzi, że Barcelona przygotowuje się na wszystko w oczekiwaniu na wyrok Sportowego Sądu Arbitrażowego w sprawie zakazu transferowego na 2015 rok. Podbono Blaugrana myśli nawet o zgłoszeniu Realu i Atlético do FIFA, gdyż uważa, że oba kluby zachowywały się podobnie przy pozyskiwaniu najmłodszych zawodników i nie chce, żeby miały one ogromną przewagę w działaniach w następnym roku. Madryckie kluby przyglądają się całej sytuacji, bo także są pod lupą Federacji. Barcelona ma myśleć nie tylko o ustanowieniu precedensu, ale też przedłużeniu go na swoich największych rywali.



dalej przestałem czytać...


Quote (Rave_PL @ 23 Dec 2014 17:23)
doniesienia prasowe, wiec zawsze pisac beda podobno
to podobno ma takie samo znaczenie jak "Blaugrana mysli nawet..."


Podobno Guardiola strzelał do Kennedy'ego...

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Dec 23 2014 11:30am
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 23 2014 11:23am
Quote (SleepNowInThe Fire @ Dec 23 2014 05:20pm)
dalej przestałem czytać...


doniesienia prasowe, wiec zawsze pisac beda podobno
to podobno ma takie samo znaczenie jak "Blaugrana mysli nawet..."
Go Back To Polska Topic List
Prev150515253541879Next
Add Reply New Topic New Poll