Quote (Rave_PL @ 23 Dec 2014 15:20)
El Confidencial twierdzi, że Barcelona przygotowuje się na wszystko w oczekiwaniu na wyrok Sportowego Sądu Arbitrażowego w sprawie zakazu transferowego na 2015 rok. Podbono Blaugrana myśli nawet o zgłoszeniu Realu i Atlético do FIFA, gdyż uważa, że oba kluby zachowywały się podobnie przy pozyskiwaniu najmłodszych zawodników i nie chce, żeby miały one ogromną przewagę w działaniach w następnym roku. Madryckie kluby przyglądają się całej sytuacji, bo także są pod lupą Federacji. Barcelona ma myśleć nie tylko o ustanowieniu precedensu, ale też przedłużeniu go na swoich największych rywali.
dalej przestałem czytać...
Quote (Rave_PL @ 23 Dec 2014 17:23)
doniesienia prasowe, wiec zawsze pisac beda podobno
to podobno ma takie samo znaczenie jak "Blaugrana mysli nawet..."
Podobno Guardiola strzelał do Kennedy'ego...
This post was edited by SleepNowInThe Fire on Dec 23 2014 11:30am