d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev15051525354120Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 18 2015 11:17am
polecam gracza Radek, bardzo latwe i szybkie gry
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 18 2015 11:22am
Grigo#2434
Niech mnie gracz Radek doda
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 18 2015 01:58pm
Te daily questy wygasają następnego dnia, czy się jakoś stackują?
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Feb 18 2015 02:14pm
Quote (Grigo @ 18 Feb 2015 21:58)
Te daily questy wygasają następnego dnia, czy się jakoś stackują?


mozesz miec max 3, nie wygasaja wiec jesli przez 3 dni nie zrobisz zadnego to poprostu przestaniesz dostawac nowe
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 18 2015 05:45pm
Quote (lszcz @ Feb 18 2015 09:14pm)
mozesz miec max 3, nie wygasaja wiec jesli przez 3 dni nie zrobisz zadnego to poprostu przestaniesz dostawac nowe


potwierdzam
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 19 2015 03:52pm
Jutro kupuję Jainę, tak
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Feb 19 2015 03:53pm
Quote (Grigo @ 19 Feb 2015 23:52)
Jutro kupuję Jainę, tak


TO MOZE ZAGRAJMY TERAZ CO
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 19 2015 03:54pm
Quote (lszcz @ Feb 19 2015 10:53pm)
TO MOZE ZAGRAJMY TERAZ CO


ja moge jebnac partyjke lub dwie
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 19 2015 03:54pm
Quote (lszcz @ 19 Feb 2015 22:53)
TO MOZE ZAGRAJMY TERAZ CO


Nie, idę poczytać i spać. A golda mi brakuje koło 300, więc i tak muszę daily wbić jutro żeby kupić.
Dzięki za gierkę btw, ez xd
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 19 2015 05:25pm
kolejne gry z uzytkownikiem Radek, kolejne latwe winy
Go Back To Polska Topic List
Prev15051525354120Next
Add Reply New Topic New Poll