d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev15051525354598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 08:09am
Quote (Atanok @ Aug 13 2013 04:06pm)
Wrzucisz wieczorem nowy pliczek?


Zapisz sobie link do dropboxa, on tam sie aktualizuje za każdym razem jak zmodyfikuje plik https://www.dropbox.com/s/e828nbti1aw4xp9/NameColorizing.txt
Quote (chodor @ Aug 13 2013 04:06pm)
Tja, tylko znając grę od podszewki ciężko się powstrzymać od robienia 4x energy na multiboxach z autoaimem i grać w 100% legit. Zassę jak będę miał luźniejszy dzień w robocie.


meh
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 13 2013 08:10am
Quote (chodor @ 13 Aug 2013 15:06)
Tja, tylko znając grę od podszewki ciężko się powstrzymać od robienia 4x energy na multiboxach z autoaimem i grać w 100% legit. Zassę jak będę miał luźniejszy dzień w robocie.


nie da sie odpalic multiboxa normalnie
Member
Posts: 2,717
Joined: Jul 28 2011
Gold: 0.00
Aug 13 2013 08:13am
Quote (Xploosiv @ Aug 13 2013 04:10pm)
nie da sie odpalic multiboxa normalnie


Sandboxie działa bez zarzutu jak dla mnie.
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 08:14am
Quote (chodor @ Aug 13 2013 04:13pm)
Sandboxie działa bez zarzutu jak dla mnie.


a masz jakis build na pve dla bg?
Member
Posts: 2,717
Joined: Jul 28 2011
Gold: 0.00
Aug 13 2013 08:39am
Quote (gnuj618 @ Aug 13 2013 04:14pm)
a masz jakis build na pve dla bg?


Jest jakiś działający calc dla FOnline 2?
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 08:43am
dobra zrobilem chara na bg jednak lol moj nick OCELOTE :)
Member
Posts: 2,661
Joined: Jul 27 2010
Gold: 3,978.00
Aug 13 2013 08:46am
siema lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 08:46am
Quote (gierolpelnakurwa @ Aug 13 2013 04:46pm)
siema lander


eloszka gierolek
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 13 2013 08:49am
brechte mam jak wchodze do swojej krypty: D
You see: LADDER DOWN

ZAGADKA: ZMIENCIE JEDNO Z D NA N, CO WYJDZIE??????
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 08:49am
Quote (Xploosiv @ Aug 13 2013 04:49pm)
brechte mam jak wchodze do swojej krypty: D
You see: LADDER DOWN

ZAGADKA: ZMIENCIE JEDNO Z D NA N, CO WYJDZIE??????


che che dobry humor..............................
Go Back To Polska Topic List
Prev15051525354598Next
Add Reply New Topic New Poll