Quote (miton84 @ 8 Nov 2012 10:28)
Znaczy ze RIP?

Szkoda trochę bo nie ma partnerów na farme inferno act1 lub act2 (mp0 bo wyżej to za słaby jestem jeszcze)

Spokojnie nowy monk juz bedzie jak sie patrzy

Swoim niezbyt pro monkiem solóweczką spoko a2 przeszedłem ale w a3 to na pierwszej elicie ledwo co
zdążyłem zwiać...róznica jest taka jak między jazdą maluchem a jazdą mercem S-klasse ^^ Ale jak widać i tak zdechłem

szkoda tych paragonów
