d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Hardcore
Prev15051525354116Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 8 2012 02:28am
Quote (Alyx @ 8 Nov 2012 10:23)
Ja mam do sprzedania jakieś 2.8 m, tyle mi zostało po monku :D A co do dalszej gry to pewnie rekreacyjnie wizzardem pogram :)


Znaczy ze RIP? :(
Szkoda trochę bo nie ma partnerów na farme inferno act1 lub act2 (mp0 bo wyżej to za słaby jestem jeszcze) :(
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Nov 8 2012 02:28am
Quote (miton84 @ 8 Nov 2012 10:28)
Znaczy ze RIP? :(
Szkoda trochę bo nie ma partnerów na farme inferno act1 lub act2 (mp0 bo wyżej to za słaby jestem jeszcze) :(


No parę postów wyżej pisałem, w święto zmarłych umrzył przez odpięcie neta :P
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 8 2012 02:32am
Quote (Alyx @ 8 Nov 2012 10:28)
No parę postów wyżej pisałem, w święto zmarłych umrzył przez odpięcie neta :P


tak faktycznie - ominąłem ten post chyba :(
jak coś zawsze jakieś taxi na mp10 można zrobić i szybko lvl podniesc ;)
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Nov 8 2012 02:33am
Quote (miton84 @ 8 Nov 2012 10:32)
tak faktycznie - ominąłem ten post chyba :(
jak coś zawsze jakieś taxi na mp10 można zrobić i szybko lvl podniesc ;)



Wizzard ma juz prawie 50 to np, a barba sobei bede robil jak sie rozegram na sc bo w sumie np monkiem uczylem się grać na hc :P
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 8 2012 02:37am
Quote (Alyx @ 8 Nov 2012 10:33)
Wizzard ma juz prawie 50 to np, a barba sobei bede robil jak sie rozegram na sc bo w sumie np monkiem uczylem się grać na hc :P


To tak jak mój wizz (act1 hell atm) ostatnio mało nim gram - raczej wd zeby farmic igg na lepszy sprzet i czasami monk jak już się wd znudzi wchilowo.
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Nov 8 2012 02:38am
Quote (miton84 @ Nov 8 2012 08:37am)
To tak jak mój wizz (act1 hell atm) ostatnio mało nim gram - raczej wd zeby farmic igg na lepszy sprzet i czasami monk jak już się wd znudzi wchilowo.


W koncu padlo 60?:O
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 8 2012 02:40am
Quote (Rushe @ 8 Nov 2012 10:38)
W koncu padlo 60?:O


11 paragon już wd i act3 inferno ^^ - w końcu się udało ^^

Quote (Rushe @ 8 Nov 2012 10:41)
;D gz i gl


ty :)

This post was edited by miton84 on Nov 8 2012 02:43am
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Nov 8 2012 02:41am
Quote (miton84 @ Nov 8 2012 08:40am)
11 paragon już wd i act3 inferno ^^ - w końcu się udało ^^


;D gz i gl
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Nov 8 2012 05:56am
Quote (miton84 @ 8 Nov 2012 10:28)
Znaczy ze RIP? :(
Szkoda trochę bo nie ma partnerów na farme inferno act1 lub act2 (mp0 bo wyżej to za słaby jestem jeszcze) :(


Spokojnie nowy monk juz bedzie jak sie patrzy :P Swoim niezbyt pro monkiem solóweczką spoko a2 przeszedłem ale w a3 to na pierwszej elicie ledwo co
zdążyłem zwiać...róznica jest taka jak między jazdą maluchem a jazdą mercem S-klasse ^^ Ale jak widać i tak zdechłem :p szkoda tych paragonów :(
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold: 3.00
Nov 8 2012 06:07am
Szukam osób do farmy kluczy i bicia uberow. Ja spokojnie mogę grać mp2-3. Ubery mp3-4. Ewentualnie farma a3 mp0. Gram ww barbem.
Go Back To Polska Topic List
Prev15051525354116Next
Add Reply New Topic New Poll