Quote (SchoolOfRock @ Apr 12 2012 10:57am)
1vs1 to w 80% fart. nawet husky tak kiedys powiedzial. przykro mi, ze twoj komp nie uciagnal 4vs4

Quote (myr00n @ Apr 12 2012 08:48pm)
Co Ty wygadujesz Cultus/umrzy - przecież wszystkie turnieje w sc2 są rozgrywane w 4v4, bo to właśnie ten tryb rozgrywki jest zależny od umiejętności graczy i pod niego są robione wszystkie zmiany balansowe :/