d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev15051525354339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Mar 6 2012 11:20am
Quote (Styczenx1600 @ Mar 6 2012 06:13pm)
Posiadam kartę "idea" jakoś od 98 roku o ile pamiętam, czy wjedzie ona do iphone'a 4 czy będę musiał wymienić na mini sim? Czy coś takiego?


tyle lat zmarnowanych :o
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Mar 6 2012 12:46pm
Quote (imnoise @ 6 Mar 2012 17:19)
apple tv jest o tyle fajne, ze da sie ogladac filmy na tv z ipadem/phonem/... w lapie.
to cos jak streaming video w htc tube via dlna, tylko nie wiem z jakiej technologii apple tv korzysta.

AirPlay. Nawiasem mówiąc nie trzeba do tego AppleTV, nawet na Raspberry Pi postawili serwer AirPlay'a http://www.youtube.com/watch?v=2v6FOji3lq8 , jest do tego oprogramowanie chyba pod wszystkie systemy i z tego co pamiętam freeware albo open-source lub za jakieś nieduże piniądze.
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 6 2012 02:48pm
jutro o 19 konferencja, tu bedzie relacja prosto od myapple:
http://live.myapple.pl/ipad3
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Mar 6 2012 03:18pm
Quote (Elfisher @ Mar 6 2012 10:48pm)
jutro o 19 konferencja, tu bedzie relacja prosto od myapple:
http://live.myapple.pl/ipad3


Również czekam :)
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Mar 6 2012 03:44pm
kojarzy ktos po jakim czasie od konferencji ipad2 byl dostepny w pl?
Member
Posts: 20,383
Joined: Feb 11 2007
Gold: 470.00
Mar 6 2012 03:59pm
Quote (l1pa @ 6 Mar 2012 18:20)
tyle lat zmarnowanych :o


true, do tego pracuje w play od pewnego czasu i wybitnie mi sie pomarańcza przestałą podobać :P

Quote (Elfisher @ 6 Mar 2012 18:19)
microsim
z tego co wiem kazdy operator moze wymienic ci zwykla karte na micro, chyba ze zalezy ci na napisie idea.
mozesz przyciac, sa poradniki na YT i konkurencyjnych forach ale musisz byc ostrozny, tak jak napisal pozer


Quote (Pozer @ 6 Mar 2012 18:18)
Da sie przeciac i bedzie dzialac tylko nie mozna uszkodzic tego chipa.

podziękował

This post was edited by Styczenx1600 on Mar 6 2012 04:01pm
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 6 2012 04:21pm
Quote (cOr @ 6 Mar 2012 22:44)
kojarzy ktos po jakim czasie od konferencji ipad2 byl dostepny w pl?


~2 tygodnie po premierze?
http://myapple.pl/content/2881-nowy-ipad-trafi-na-sklepowe-polki-juz-w-polowie-marca.html
teraz bedzie podobnie
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Mar 7 2012 11:28am
juz sie zaczelo albo zaraz sie zacznie.

tu sprawdzam, ale cos nie dziala.
http://live.myapple.pl/ipad3
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Mar 7 2012 12:42pm
nowy ajpad wychodzi nie spodziewalem sie :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

oczywista oczywistosc raczej :lol:
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Mar 7 2012 12:49pm
i wyglada na to, ze nowy ipad pozamiata te buble od samsunga i asusa z androidem. :(
Go Back To Polska Topic List
Prev15051525354339Next
Add Reply New Topic New Poll