Quote (groom @ 26 Oct 2011 15:39)
Swoja droga to po tym co czytalem, jestem troche zaskoczony jak ta gra ladnie dziala. Wszystko ustawione na maksa i nie spada ponizej 40 fpsow. Co ciekawe, podobno gra dziala jeszcze lepiej w multi ale o tym przekonam sie dopiero w piatek.
To akurat racja, bo bez overdrive, na 6850 gra na high w 1080p nawet sie nie zajaknela przez cala kampanie, a miejscami byly ku temu powody.