Quote (Trueschool @ May 15 2012 12:35pm)
Temat: Język internetowych grup dyskusyjnych. Omów sposoby komunikacji, cechy kodu językowego i charakterystyczne środki ekspresji językowej.
1. Podaj funkcje jezyka.
2. Dlaczego tworza sie grupy dyskusyjne w Internecie.
3. Ktory jezyk jest bardziej oficjalny? Mowiony czy pisany?
Mowilem o trollingu i wykorzystalem wypowiedz Serapha nt. lagow klawiatury.
Kurwa, takie pytania mi się podobają