d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev150515253541961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Oct 18 2011 03:25pm
Quote (Pozer @ 17 Oct 2011 21:10)
Ten kto gra Travisa jest strasznie denerwujacy, mam nadzieje, ze rozkreca sie troche, bo narazie to chyba najgorszy sezon.


jak na razie najgorszy jest ten z Prado i tym całym śmiesznym skinerem
syn Hanksa to całkiem dobry aktor, jak będzie wybierał dobre scenariusze to za kilka lat przejmie pałeczkę od tatusia
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Oct 19 2011 12:10am
Quote (Cheapz @ 17 Oct 2011 22:11)
Wyszedł już jakiś odcinek? :O


dla mnie bomba :wub:
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Oct 19 2011 04:40am
Walking dead :drool: klimat super, zapowiada sie fajna akcja w drugim sezonie
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 19 2011 10:25am
Quote (Pozer @ Oct 18 2011 05:19pm)
Olivia Wilde znowu w House. :hail:


na jeden odcinek tylko wrocila :Cry:

ale ta nowa pielegniarka jest niezla :wub:

This post was edited by Patryk1991 on Oct 19 2011 10:25am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Oct 19 2011 10:31am
Quote (Patryk1991 @ Oct 19 2011 05:25pm)
na jeden odcinek tylko wrocila :Cry:

ale ta nowa pielegniarka jest niezla :wub:
Owsze, w Breaking In grala rowniez.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Oct 20 2011 10:27am
Epicki odcinek Psych.
Leroy Jenkins :d
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Oct 20 2011 10:36am
jak się nazywał ten serial o grupie ludzi posiadających nadprzyrodzone zdolności ?
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Oct 20 2011 10:44am
Quote (LoQ @ 20 Oct 2011 17:36)
jak się nazywał ten serial o grupie ludzi posiadających nadprzyrodzone zdolności ?


Heroes?
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Oct 20 2011 10:45am
Albo Misfits.
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Oct 20 2011 10:47am
był chyba jakiś wypadek, albo coś takiego, pamiętam, że taki młody chłopak zobaczył nagranie jego siostry, podbiegł i zaczął nakurwiać ją zszywaczem, żeby się o tym przekonać ;c


e : sprawdziłem trailer na yt, to było heroes :) Warto oglądać ? Bo widziałem 1 odcinek, jakiś rok temu.

This post was edited by LoQ on Oct 20 2011 10:49am
Go Back To Polska Topic List
Prev150515253541961Next
Add Reply New Topic New Poll