d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev15051525354805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 18 2011 03:50am
Quote (urborg @ 18 Apr 2011 11:48)
Oczywiste... Ale nie zawsze są to te standardowe romby. Czasem to są takie dwa/trzy paski nad czołgiem.

np. http://www.youtube.com/watch?v=C13lpoyEsqo 3:45, koleś w krzakach...


pytales o kolory to ci odpowiedzialem
a co do tych znaczkow to np 3 paski to sa ciezkie ktorych nigdy nie moge zabic
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Apr 18 2011 04:01am
Quote (EustachyMotyka @ Apr 18 2011 10:50am)
pytales o kolory to ci odpowiedzialem
a co do tych znaczkow to np 3 paski to sa ciezkie ktorych nigdy nie moge zabic


3 paski - ciezki
2 - sredni
trojkat - td
kwadrat - arty
romb - lekki
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 18 2011 04:07am
ktos zagra?
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Apr 18 2011 04:09am
czołgi są strasznie wolne :(
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Apr 18 2011 04:17am
Quote (zuoozuoo @ Apr 18 2011 11:09am)
czołgi są strasznie wolne :(


jak to, ja jade 52/h :o
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 18 2011 04:18am
kuhwa zostalem zniszczony :(
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Apr 18 2011 04:18am
Quote (Yugi @ Apr 18 2011 12:17pm)
jak to, ja jade 52/h :o


chyba jakimś naćpanym czołgiem :( nie umiem w to grać :(
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 18 2011 04:20am
Quote (zuoozuoo @ Apr 18 2011 10:18am)
chyba jakimś naćpanym czołgiem :( nie umiem w to grać :(


na poczatku kazyd czołg jest wolny, potę bedzie lepiej
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 18 2011 04:20am
Quote (kacperq @ Apr 18 2011 10:20am)
na poczatku kazyd czołg jest wolny, potę bedzie lepiej


chyba na odwrót ; ddd
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 18 2011 04:21am
Quote (xxxRedxxx @ Apr 18 2011 10:20am)
chyba na odwrót ; ddd


no ale jesli mówi o tych pierwszych to zaden nie jedzie ponad 20km/h
Go Back To Polska Topic List
Prev15051525354805Next
Add Reply New Topic New Poll