☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev
1
50
51
52
53
54
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 147869
Replies: 8046
Track Topic
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#511
Apr 18 2011 03:50am
Quote (urborg @ 18 Apr 2011 11:48)
Oczywiste... Ale nie zawsze są to te standardowe romby. Czasem to są takie dwa/trzy paski nad czołgiem.
np.
http://www.youtube.com/watch?v=C13lpoyEsqo
3:45, koleś w krzakach...
pytales o kolory to ci odpowiedzialem
a co do tych znaczkow to np 3 paski to sa ciezkie ktorych nigdy nie moge zabic
Yugi
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold
:
134.00
#512
Apr 18 2011 04:01am
Quote (EustachyMotyka @ Apr 18 2011 10:50am)
pytales o kolory to ci odpowiedzialem
a co do tych znaczkow to np 3 paski to sa ciezkie ktorych nigdy nie moge zabic
3 paski - ciezki
2 - sredni
trojkat - td
kwadrat - arty
romb - lekki
Wujekmisza
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#513
Apr 18 2011 04:07am
ktos zagra?
zuoozuoo
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold
:
206.67
Warn: 30%
#514
Apr 18 2011 04:09am
czołgi są strasznie wolne
Yugi
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold
:
134.00
#515
Apr 18 2011 04:17am
Quote (zuoozuoo @ Apr 18 2011 11:09am)
czołgi są strasznie wolne
jak to, ja jade 52/h
Wujekmisza
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#516
Apr 18 2011 04:18am
kuhwa zostalem zniszczony
zuoozuoo
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold
:
206.67
Warn: 30%
#517
Apr 18 2011 04:18am
Quote (Yugi @ Apr 18 2011 12:17pm)
jak to, ja jade 52/h
chyba jakimś naćpanym czołgiem
nie umiem w to grać
kacperq
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold
:
190.00
#518
Apr 18 2011 04:20am
Quote (zuoozuoo @ Apr 18 2011 10:18am)
chyba jakimś naćpanym czołgiem
nie umiem w to grać
na poczatku kazyd czołg jest wolny, potę bedzie lepiej
Hver
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold
:
730.21
#519
Apr 18 2011 04:20am
Quote (kacperq @ Apr 18 2011 10:20am)
na poczatku kazyd czołg jest wolny, potę bedzie lepiej
chyba na odwrót ; ddd
kacperq
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold
:
190.00
#520
Apr 18 2011 04:21am
Quote (xxxRedxxx @ Apr 18 2011 10:20am)
chyba na odwrót ; ddd
no ale jesli mówi o tych pierwszych to zaden nie jedzie ponad 20km/h
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
50
51
52
53
54
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact