Quote (zYwi3c @ Aug 31 2012 09:27pm)
od 2 lat:
http://www.productwiki.com/upload/images/sennheiser_hd_380_pro.jpg
>>>>>>
ciezko w takich wyjsc na miasto, moje sa bardziej do muzy a nie do grania na kompie. Do grania na kompie mam gamecomy, ale nie sa jakies superowskie
nie wiem jak z dzwiekiem w nich bo nigdy nie mialem ich na uszach ale wiem ze CAL są 100 razy lepsze od kazdych dokanalowych i innych jakie mialem na uszach
Quote (Patsz_Pan @ Aug 31 2012 08:55pm)
kurwa jak się dba o kanał słuchowy i doki używa w normalny sposób to nie widzę problemu-nie biega etc gdzie ci ciśnienie rośnie w kanale, odsłuchy ~2h etc
nie przesadzajmy
a i tak teraz coraz mniej słucham muzyki bo nie mam czego
e/cale dobre słuchawki lecz teraz się spierdoliły cuz nie wkładają w nie przetworników fostera i jest różnica
poczytaj sobie wiecej o cisnieniu akustycznym, pozniej wez ksiazke od laryngologii i poczytaj o narządzie słuchu
This post was edited by Stanislaw on Aug 31 2012 01:37pm