d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev15051525354875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,845
Joined: Sep 10 2006
Gold: 0.00
Aug 3 2011 04:27am
Quote (blejdowy @ 3 Aug 2011 12:21)
płyta główna, najprawdopodobniej, skoro twierdzisz że zasilacz w porządku, no i male prawdopodobienstwo karty graf, komputer po włączeniu robi charakterystyczne "pik"


No i chyba miałeś rację, ze zintegrowanej też nie ruszył, dodatkowo nie reaguje na reset.

Quote (Luke123 @ 3 Aug 2011 12:23)
jeżeli nie pójdzie z integry to może być mobo, generalnie przez internet to możemy gdybać.


W takim razie oddać do serwisu ? Ile sobie krzykną za samo obejrzenie kompa ?
Member
Posts: 5,304
Joined: Jun 19 2011
Gold: 8,960.00
Aug 3 2011 04:30am
Ja mam problem taki ze wszystko pięknie, tylko nie moge sie nigdzie zalogowac np. Gadu gadu facebook n-k itp itp jaka może byc przyczyna tego ?
Member
Posts: 2,535
Joined: Jul 30 2003
Gold: 0.00
Aug 3 2011 04:46am
Quote (TheEmbrion @ Aug 3 2011 10:27am)
No i chyba miałeś rację, ze zintegrowanej też nie ruszył, dodatkowo nie reaguje na reset.



W takim razie oddać do serwisu ? Ile sobie krzykną za samo obejrzenie kompa ?


myślę, że za same oględziny około 30-50 zł.
Member
Posts: 3,845
Joined: Sep 10 2006
Gold: 0.00
Aug 3 2011 04:48am
Komputer jakimś cudem ruszył, przeniosłem go do pokoju brata, żeby sprawdzić na innym monitorze, nie ruszył, przyniosłem go z powrotem do siebie, podpiąłem i działa. ;| Kurwa, teraz to już nic nie wiem, mam nadzieję, że problem się nie powtórzy, dzięki za próby pomocy. :)

Btw, teraz się zorientowałem, że wcześniej przy próbach uruchomienia nie słychać było takiego charakterystycznego "piknięcia" i nie ruszał dysk, gdyby ktoś to jeszcze przeczytał i wpadł na jakiś pomysł to będę bardzo wdzięczny, na razie wszystko działa.

This post was edited by TheEmbrion on Aug 3 2011 04:52am
Member
Posts: 5,876
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.94
Aug 3 2011 04:58am
Quote (TheEmbrion @ 3 Aug 2011 11:48)
Komputer jakimś cudem ruszył, przeniosłem go do pokoju brata, żeby sprawdzić na innym monitorze, nie ruszył, przyniosłem go z powrotem do siebie, podpiąłem i działa. ;| Kurwa, teraz to już nic nie wiem, mam nadzieję, że problem się nie powtórzy, dzięki za próby pomocy. :)


pierwsze co jak nie reaguje nic to moze byc zaslilacz lub cos zle wpiete (np. ram nie wcisniety dobrze, czy grafa, itd., badz tez niekopatybilosc sprzetowa np. modem usb), badz tez jest przegrzany
wyczysc go

ja mialem tak jak mialem neostrade na modem pod usb (bo mam tez klawe, myszke na usb, sluchawki)
jak byl podlaczony od usb'ka wogole nie nic nie reagowal
a jak odlaczylem modem odpalil
potem podlaczalem modem
ale wyebalem modem i se zrobilem przez sieciowke ze switcha neta

a i jak komp sie odpala a nie ma biosa i nic nie pika tylko stoi i czarny ekran to moze byc chipset badz procek

This post was edited by Pogromca_PL on Aug 3 2011 05:00am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 4 2011 02:15am
Ok, nowy sprzet kupuje za tydzien, skusilem sie odrazu na nowy zasilacz ( zawsze lepiej do OC bedzie )

Procesor: Intel Core i5-2500K /3.3GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/ 725 zł
Płyta główna: AsRock P67 PRO3 B3 /intel P67/ 420 zł
Pamięć RAM: GoodRam 4GB 1333MHz CL9 99 zł
Dysk twardy: Samsung 1 TB 7200rpm 32MB cache SATA-II F3 185 zł
Zasilacz: XFX Core 450W 120mm 80+ SLI PSU 199 zł

Suma: 1628zł brutto

Sprzet bedzie ofc krecony.

Jak ktos chetny to mam stary sprzet na sell: http://forum.pclab.pl/topic/715274-E5200-P31DS3L-4GB-AData-DDR2/

Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Aug 4 2011 02:18am
Quote (zYwi3c @ Aug 4 2011 09:15am)
Ok, nowy sprzet kupuje za tydzien, skusilem sie odrazu na nowy zasilacz ( zawsze lepiej do OC bedzie )

Procesor: Intel Core i5-2500K /3.3GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/ 725 zł
Płyta główna: AsRock P67 PRO3 B3 /intel P67/ 420 zł
Pamięć RAM: GoodRam 4GB 1333MHz CL9 99 zł
Dysk twardy: Samsung 1 TB 7200rpm 32MB cache SATA-II F3 185 zł
Zasilacz: XFX Core 450W 120mm 80+ SLI PSU 199 zł

Suma: 1628zł brutto

Sprzet bedzie ofc krecony.

Jak ktos chetny to mam stary sprzet na sell: http://forum.pclab.pl/topic/715274-E5200-P31DS3L-4GB-AData-DDR2/



wystaw czesci na sell pojedynczo . calego zestawu nikt ci nie kupi . A pojedyncze czesci owcszem , no i pewnie dostaniesz wiecej , tylko troche wiecej roboty . Ludzie nie kupujatak starych zestawow , a na pojedyncze komponenty zawsze znajda sie chetni.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 4 2011 02:21am
Quote (TheMrJohnnyp @ 4 Aug 2011 10:18)
wystaw czesci na sell pojedynczo . calego zestawu nikt ci nie kupi . A pojedyncze czesci owcszem , no i pewnie dostaniesz wiecej , tylko troche wiecej roboty . Ludzie nie kupujatak starych zestawow , a na pojedyncze komponenty zawsze znajda sie chetni.


Juz mam 1 chetnego z Pclabu :P
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Aug 4 2011 03:00am
Vertex3D Radeon HD6950 2GB DDR5 /256bit/ 2xDVI/HDMI/2xDP

Moge prosic o linka do tej karty graficznej ? ^_^
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 4 2011 04:29am
Zastanawiam sie jeszcze nad jakims tanim SSD pod Windowsa, warto ?
Go Back To Polska Topic List
Prev15051525354875Next
Add Reply New Topic New Poll