Quote (TheEmbrion @ 3 Aug 2011 11:48)
Komputer jakimś cudem ruszył, przeniosłem go do pokoju brata, żeby sprawdzić na innym monitorze, nie ruszył, przyniosłem go z powrotem do siebie, podpiąłem i działa. ;| Kurwa, teraz to już nic nie wiem, mam nadzieję, że problem się nie powtórzy, dzięki za próby pomocy.

pierwsze co jak nie reaguje nic to moze byc zaslilacz lub cos zle wpiete (np. ram nie wcisniety dobrze, czy grafa, itd., badz tez niekopatybilosc sprzetowa np. modem usb), badz tez jest przegrzany
wyczysc go
ja mialem tak jak mialem neostrade na modem pod usb (bo mam tez klawe, myszke na usb, sluchawki)
jak byl podlaczony od usb'ka wogole nie nic nie reagowal
a jak odlaczylem modem odpalil
potem podlaczalem modem
ale wyebalem modem i se zrobilem przez sieciowke ze switcha neta
a i jak komp sie odpala a nie ma biosa i nic nie pika tylko stoi i czarny ekran to moze byc chipset badz procek
This post was edited by Pogromca_PL on Aug 3 2011 05:00am