d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev15051525354966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Apr 24 2011 05:14pm
Quote (radi3k @ 24 Apr 2011 23:47)
Zauważyłem, że przestał mi się obracać ekran w poziomie np. przy pisaniu smsów albo notatek... z ustawień próbowałem go wykalibrować ale dalej to samo. Jakieś propozycje rozwiązania?


Moze przypadkiem wylaczyles autorotate ? rozwin ten gorny pasek i zobacz czy jest wlaczone
Member
Posts: 852
Joined: Nov 2 2010
Gold: 0.00
Apr 24 2011 05:19pm
Quote (zYwi3c @ Apr 25 2011 12:14am)
Moze przypadkiem wylaczyles autorotate ? rozwin ten gorny pasek i zobacz czy jest wlaczone


n, próbowałem ale nic nie daje, czytałem w necie, że to może być wina softu ale wcześniej po instalacji 9.4 darky'ego było spoko
Banned
Posts: 14
Joined: Apr 23 2011
Gold: 0.00
Apr 25 2011 02:49pm
htc hd2 czy sgs??
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Apr 26 2011 06:43pm
Quote (Freddy_D @ 25 Apr 2011 21:49)
htc hd2 czy sgs??

Jeśli jesteś fanem bardzo wymagających gier to SGS.

SGS to koszt chyba przynajmniej 900 zł, a HD2 pewnie jakieś 700-800 zł.
HD2 jest zdecydowanie lepiej wykonany, ma większy i do tego pancerny wyświetlacz, ale bateria trzyma 1-2 dni i jest słabszy od SGSa w grach (wszystko inne i tak oba telefony robią błyskawicznie, raczej nie da się zauważyć różnicy szybkości).

Mam HD2, więc do końca obiektywny nie jestem, ale prawda jest taka, że czy wybierzesz HTC czy SGSa i tak będziesz zadowolony.


W moim HD2 ostatnio WiFi coś się pluję.
Nie wiem czy mi się wydaje, ale chyba mam problemy z zasięgiem. Próbowałem kilku romów, nie poprawiło się, dzisiaj wrzuciłem Windowsa 6.5 i radio najpierw 2.08, a potem 2.15 i jest to samo.
Chyba zajrze do środka, bo z tego co pamiętam to w HD2 częstym problemem jest jakiś kabelek od anteny WiFi, który lubi wyskoczyć ze swojego miejsca.

HD2 kupiłem za 500 zł z 16-gigową kartą, teraz nawinął mi się iPhone 3GS 16GB za ok. 600-700 zł, chyba go wezmę i poużywam ze 2 tygodnie dla porównania, a później zobaczymy.

HD2 tak czy siak chyba będę sprzedawał, bo ostatnio praktycznie nie wykorzystuje Androida. Musze zmienić laptopa, pochodzę znowu jakiś czas z E51 w kieszeni i może bliżej wakacji kupię coś ciekawego, jeśli zacznie mi brakować tego systemu.
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Apr 27 2011 09:35am
Od wczoraj używam Windowsa Mobile 6.5.
Pod względem wygody Android >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> WM 6.5.
I to nie jest tylko kwestia przyzwyczajenia. W WM żeby coś zmienić trzeba się troche naszukać, w Androidzie większość rzeczy jest dostępna w jednym menu. Każdy wpis na liście można zmienić przytrzymując go palcem i czekając, aż się pokaże menu kontekstowe, a jeśli nie to pod spodem mamy wyjeżdżające menu, które przywołujemy przyciskiem.
W WM to nie działa tak wygodnie, a lewy i prawy przycisk do potwierdzania i do takiego typowego "dalej" i "wróć" są troche nieintuicyjne, bo np. "dalej" jest chyba zawsze z prawej, ale jak już dojdziemy do końca to "done" jest po lewej.
Wrzucę chyba dzisiaj Windowsa 7, podobno bardzo fajny, a weekend przetestuje Maemo :D
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Apr 27 2011 09:57am
Quote (toyo @ 27 Apr 2011 16:35)
Od wczoraj używam Windowsa Mobile 6.5.
Pod względem wygody Android >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> WM 6.5.
I to nie jest tylko kwestia przyzwyczajenia. W WM żeby coś zmienić trzeba się troche naszukać, w Androidzie większość rzeczy jest dostępna w jednym menu. Każdy wpis na liście można zmienić przytrzymując go palcem i czekając, aż się pokaże menu kontekstowe, a jeśli nie to pod spodem mamy wyjeżdżające menu, które przywołujemy przyciskiem.
W WM to nie działa tak wygodnie, a lewy i prawy przycisk do potwierdzania i do takiego typowego "dalej" i "wróć" są troche nieintuicyjne, bo np. "dalej" jest chyba zawsze z prawej, ale jak już dojdziemy do końca to "done" jest po lewej.
Wrzucę chyba dzisiaj Windowsa 7, podobno bardzo fajny, a weekend przetestuje Maemo :D


To czekam na relację z wp7 i maemo ;)
Sam jestem za leniwy żeby się w to bawić tylko po to, żeby zobaczyć jak to wygląda. Za to mam ochotę wrzucić jakiś rom z MIUI. Podobno też są fajne. Czysty ginger mi się trochę już znudził.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Apr 27 2011 10:19am
Szukam jakis fajnych aplikacji na androida :<
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Apr 28 2011 04:18am
Quote (toyo @ 27 Apr 2011 02:43)
Jeśli jesteś fanem bardzo wymagających gier to SGS.

SGS to koszt chyba przynajmniej 900 zł, a HD2 pewnie jakieś 700-800 zł.
HD2 jest zdecydowanie lepiej wykonany, ma większy i do tego pancerny wyświetlacz, ale bateria trzyma 1-2 dni i jest słabszy od SGSa w grach (wszystko inne i tak oba telefony robią błyskawicznie, raczej nie da się zauważyć różnicy szybkości).

Mam HD2, więc do końca obiektywny nie jestem, ale prawda jest taka, że czy wybierzesz HTC czy SGSa i tak będziesz zadowolony.


W moim HD2 ostatnio WiFi coś się pluję.
Nie wiem czy mi się wydaje, ale chyba mam problemy z zasięgiem. Próbowałem kilku romów, nie poprawiło się, dzisiaj wrzuciłem Windowsa 6.5 i radio najpierw 2.08, a potem 2.15 i jest to samo.
Chyba zajrze do środka, bo z tego co pamiętam to w HD2 częstym problemem jest jakiś kabelek od anteny WiFi, który lubi wyskoczyć ze swojego miejsca.

HD2 kupiłem za 500 zł z 16-gigową kartą, teraz nawinął mi się iPhone 3GS 16GB za ok. 600-700 zł, chyba go wezmę i poużywam ze 2 tygodnie dla porównania, a później zobaczymy.

HD2 tak czy siak chyba będę sprzedawał, bo ostatnio praktycznie nie wykorzystuje Androida. Musze zmienić laptopa, pochodzę znowu jakiś czas z E51 w kieszeni i może bliżej wakacji kupię coś ciekawego, jeśli zacznie mi brakować tego systemu.


gdzie ty kupiles hd2 za 500zl? :blink:
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold: 3,000.01
Apr 28 2011 10:28am
Ma ktos jakies doswiadczenie z tabletami? Ostatnimi czasy myslalem nad zakupem 8-10 calowego tebletu, niestety na allegro tego strasznie duzo jest (w wiekszosci jakies no name'y chinskie). Jest jakas sensowna opcja w miare przyzwoitej cenie?
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Apr 28 2011 11:04am
Nie polecam tej taniej chińszczyzny. Jak coś to już jakiegoś Archosa chociaż lub Galaxy Tab nowego.
A i starszego iPada można tanio wyrwać teraz.
Go Back To Polska Topic List
Prev15051525354966Next
Add Reply New Topic New Poll