☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev
1
50
51
52
53
54
125
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 33507
Replies: 1249
Track Topic
xMohaax
Member
Posts: 8,388
Joined: Jul 9 2005
Gold
:
78.00
#511
Sep 9 2010 01:38pm
Quote (sir-andrew @ Sep 9 2010 08:28pm)
taa. 20.08.10 zdalem za 1 razem : P
6.15 teoria
7.25 byłem już spowrotem z miasta ;P
no to gratulacje
dobrze ci sie trafilo, ze odrazu jezdziles, ja pamietam, ze czekalem kilka godzin na autko po teorii
zBOAz
Banned
Posts: 1,117
Joined: Apr 20 2009
Gold
:
0.00
Warn: 80%
#512
Sep 10 2010 08:57am
Quote (iPhone2g16gb @ Sep 9 2010 09:32pm)
no to ladnie, teraz z tego co slyszalem to zdaja oddzielnie jazde/teorie zeby kasy nie tracic w przypadku olania.
duzo teori sie uczyles?
placz mi rzeke randspawnie
Naimad
Member
Posts: 509
Joined: May 5 2008
Gold
:
50.00
#513
Sep 10 2010 05:19pm
Witajcie również w tym roku robiłem kurs wraz z egzaminem :] W 2miesiące i niecały tydzień wyrobiłem się ze wszystkim. Zdane za 1 razem.
fajna przygoda.
crunk_mp
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#514
Sep 10 2010 05:20pm
Quote (Naimad @ 11 Sep 2010 01:19)
Witajcie również w tym roku robiłem kurs wraz z egzaminem :] W 2miesiące i niecały tydzień wyrobiłem się ze wszystkim.
Zdane za 1 razem.
fajna przygoda.
Gratulacje
Awake_GS
Member
Posts: 18
Joined: Sep 10 2010
Gold
:
0.00
#515
Sep 11 2010 05:55am
Quote (Naimad @ Sep 11 2010 01:19am)
Witajcie również w tym roku robiłem kurs wraz z egzaminem :] W 2miesiące i niecały tydzień wyrobiłem się ze wszystkim. Zdane za 1 razem.
fajna przygoda.
jesteś niesamowity ogólnie rzecz biorąc
kabzel
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold
:
1.00
#516
Sep 14 2010 12:58pm
Quote (Naimad @ 11 Sep 2010 01:19)
Witajcie również w tym roku robiłem kurs wraz z egzaminem :] W 2miesiące i niecały tydzień wyrobiłem się ze wszystkim. Zdane za 1 razem.
fajna przygoda
.
nie dla kazdego
piterek131
Member
Posts: 11,729
Joined: Dec 15 2007
Gold
:
1,280.01
#517
Sep 14 2010 12:58pm
Gratulacje
Bart3k
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold
:
0.00
#518
Sep 15 2010 08:31am
zdaned dzisiaj
SMERF
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold
:
0.00
#519
Sep 15 2010 08:34am
Quote (Bart3k @ Sep 15 2010 02:31pm)
zdaned dzisiaj
gz , ja w piątek o 10:30 mam o.o
Bart3k
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold
:
0.00
#520
Sep 15 2010 08:34am
Quote (SMERF @ Sep 15 2010 02:34pm)
gz , ja w piątek o 10:30 mam o.o
thx i gl ;]
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
50
51
52
53
54
125
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact