d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev15051525354125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,388
Joined: Jul 9 2005
Gold: 78.00
Sep 9 2010 01:38pm
Quote (sir-andrew @ Sep 9 2010 08:28pm)
taa. 20.08.10 zdalem za 1 razem : P
6.15 teoria
7.25 byłem już spowrotem z miasta ;P


no to gratulacje :) dobrze ci sie trafilo, ze odrazu jezdziles, ja pamietam, ze czekalem kilka godzin na autko po teorii :(
Banned
Posts: 1,117
Joined: Apr 20 2009
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 10 2010 08:57am
Quote (iPhone2g16gb @ Sep 9 2010 09:32pm)
no to ladnie, teraz z tego co slyszalem to zdaja oddzielnie jazde/teorie zeby kasy nie tracic w przypadku olania.

duzo teori sie uczyles?


placz mi rzeke randspawnie
Member
Posts: 509
Joined: May 5 2008
Gold: 50.00
Sep 10 2010 05:19pm
Witajcie również w tym roku robiłem kurs wraz z egzaminem :] W 2miesiące i niecały tydzień wyrobiłem się ze wszystkim. Zdane za 1 razem.

fajna przygoda.
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Sep 10 2010 05:20pm
Quote (Naimad @ 11 Sep 2010 01:19)
Witajcie również w tym roku robiłem kurs wraz z egzaminem :] W 2miesiące i niecały tydzień wyrobiłem się ze wszystkim. Zdane za 1 razem.

fajna przygoda.


Gratulacje ;)
Member
Posts: 18
Joined: Sep 10 2010
Gold: 0.00
Sep 11 2010 05:55am
Quote (Naimad @ Sep 11 2010 01:19am)
Witajcie również w tym roku robiłem kurs wraz z egzaminem :] W 2miesiące i niecały tydzień wyrobiłem się ze wszystkim. Zdane za 1 razem.

fajna przygoda.


jesteś niesamowity ogólnie rzecz biorąc
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Sep 14 2010 12:58pm
Quote (Naimad @ 11 Sep 2010 01:19)
Witajcie również w tym roku robiłem kurs wraz z egzaminem :] W 2miesiące i niecały tydzień wyrobiłem się ze wszystkim. Zdane za 1 razem.

fajna przygoda.


nie dla kazdego :(
Member
Posts: 11,729
Joined: Dec 15 2007
Gold: 1,280.01
Sep 14 2010 12:58pm
Gratulacje ;)
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Sep 15 2010 08:31am
zdaned dzisiaj B)
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Sep 15 2010 08:34am
Quote (Bart3k @ Sep 15 2010 02:31pm)
zdaned dzisiaj  B)


gz , ja w piątek o 10:30 mam o.o
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Sep 15 2010 08:34am
Quote (SMERF @ Sep 15 2010 02:34pm)
gz , ja w piątek o 10:30 mam o.o


thx i gl ;]
Go Back To Polska Topic List
Prev15051525354125Next
Add Reply New Topic New Poll