d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev150515253541019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 31 2011 03:15pm
Quote (Kaam @ Jan 31 2011 10:13pm)
:O  :O  :O    :O


jaka?


białą

Quote (pezet44 @ Jan 31 2011 10:14pm)
fiat 126p ze logiem Mazdy : D


O to to to
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Jan 31 2011 03:17pm
Quote (pezet44 @ 31 Jan 2011 22:14)
fiat 126p ze logiem Mazdy : D


pewnie tak

Quote (AlCapoone @ 31 Jan 2011 22:15)
białą



O to to to


skad ty miales cx 7?
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 31 2011 03:18pm
Quote (Kaam @ 31 Jan 2011 22:17)
pewnie tak



skad ty miales cx 7?


zgaduję AlKapone, Sponsoring rodziców? : D


This post was edited by pezet44 on Jan 31 2011 03:20pm
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Jan 31 2011 03:19pm
Quote (pezet44 @ 31 Jan 2011 22:18)
zgaduję AlKapone, Sponsoring rodziców? : D



czyzby zawod syn? :O
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 31 2011 03:19pm
Quote (Kaam @ Jan 31 2011 10:17pm)
pewnie tak



skad ty miales cx 7?


tata zostawił wczoraj auto u mechanika, miał wymiane oleju itp no i ja wracałem mazda

Quote (pezet44 @ Jan 31 2011 10:18pm)
zgaduję AlKapone, Sponsoring rodziców? : D


ogółem to ałto staruszków

This post was edited by AlCapoone on Jan 31 2011 03:23pm
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 31 2011 03:20pm
Quote (AlCapoone @ 31 Jan 2011 22:19)
tata zostawił wczoraj auto u mechanika, miał wymiane oleju itp no i ja wracałem mazdja



ogółem to ałto staruszków


jaki silniczek?

Quote (Kaam @ 31 Jan 2011 22:19)
czyzby zawod syn? :O


Wygrałeś talon.... Na kurwę i Balon :rofl:
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 31 2011 03:21pm
Quote (pezet44 @ Jan 31 2011 10:20pm)
jaki silniczek?



Wygrałeś talon.... Na kurwę i Balon  :rofl:


2.2 MZR-CD

Quote (Kaam @ Jan 31 2011 10:21pm)
i po chuj to placic 200zł za wymiane oleju w aso -_- robie w aso mam praktyki to kurwa nawet przyjezdzaja tacy klienci z jebana zarowka -_-



wskaż miejsce w którym napisałem że auto poszło do ASO ;)

This post was edited by AlCapoone on Jan 31 2011 03:22pm
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Jan 31 2011 03:21pm
Quote (AlCapoone @ 31 Jan 2011 22:19)
tata zostawił wczoraj auto u mechanika, miał wymiane oleju itp no i ja wracałem mazdja



ogółem to ałto staruszków


i po chuj to placic 200zł za wymiane oleju w aso -_- robie w aso mam praktyki to kurwa nawet przyjezdzaja tacy klienci z jebana zarowka -_-


Quote (pezet44 @ 31 Jan 2011 22:20)
jaki silniczek?



Wygrałeś talon.... Na kurwę i Balon  :rofl:


dawaj ten balon

This post was edited by Kaam on Jan 31 2011 03:22pm
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 31 2011 03:22pm
Quote (AlCapoone @ 31 Jan 2011 22:21)
2.2 MZR-CD


pewnie nie wdupi zbyt wiele?

Quote (Kaam @ 31 Jan 2011 22:21)
i po chuj to placic 200zł za wymiane oleju w aso -_- robie w aso mam praktyki to kurwa nawet przyjezdzaja tacy klienci z jebana zarowka -_-


co zrobisz jak mają 2 lewe ręce....

This post was edited by pezet44 on Jan 31 2011 03:23pm
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 31 2011 03:24pm
Quote (pezet44 @ Jan 31 2011 10:22pm)
pewnie nie wdupi zbyt wiele?


komputer pokazuje 9,3 l/100kmh
średnia prędkość 36km/h
Go Back To Polska Topic List
Prev150515253541019Next
Add Reply New Topic New Poll