d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev15051525354268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 5 2010 09:03am
Quote (myr00n @ Dec 5 2010 02:47pm)
No niestety, pech mnie ściga ostatnimi dniami. Jednak dlatego, że na 99% nie była to moja wina wkrótce odkupie sobie chromkę, oby ta miała więcej szczęścia.


przy chromce nalezy dbac o wilgotnosc, pamietaj o tym bo ta nastepna skonczy tak jak ta ;)
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Dec 5 2010 09:07am
moja chromka właśnie opierdala drewnojada OM NOM NOM B)
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 5 2010 09:11am
Quote (HillOvCypress @ 5 Dec 2010 16:03)
przy chromce nalezy dbac o wilgotnosc, pamietaj o tym bo ta nastepna skonczy tak jak ta ;)


Wilgotność była w porządku właśnie, upewniałem się co do tego. Tymbardziej ,że tak jak mówię - wyszła cała, nie zaklinowała się w poprzednim pancerzyku.
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 5 2010 09:12am
MUJ MURINUS ROSNIE JAK NA DROZDZACH
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 5 2010 09:12am
Quote (Yugi @ Dec 5 2010 03:07pm)
moja chromka właśnie opierdala drewnojada OM NOM NOM B)


moje kocury sa na karaczanowej diecie B)
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 5 2010 09:55am
moze k=zapoda ktos jakies foty :) ja dodam o ile zlapie
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 5 2010 09:56am
Quote (marvolo @ Dec 5 2010 03:55pm)
moze k=zapoda ktos jakies foty :) ja dodam o ile zlapie


nie lap. nn

ja mam zjdecie kąbriża w mojej profilowej galerii.
Member
Posts: 4,875
Joined: Dec 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 5 2010 11:45am
jedzie ktos 11grudnia na gielda do Rudy Slaskiej?
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Dec 5 2010 11:56am
Quote (HillOvCypress @ Dec 5 2010 04:12pm)
moje kocury sa na karaczanowej diecie B)


u mnie karaczany, drewnojady i mączniki, same karaki nie będą :rolleyes:

a tu chromka na spacerze, wylinkę temu.



Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 5 2010 12:43pm
Quote (Yugi @ 5 Dec 2010 18:56)
u mnie karaczany, drewnojady i mączniki, same karaki nie będą  :rolleyes:

a tu chromka na spacerze, wylinkę temu.

http://img641.imageshack.us/img641/7308/chromka1.jpg

http://img693.imageshack.us/img693/8219/chromka2.jpg


Piękna :( Trzeba teraz chromkę ogarnąć znowu. Dlaczego akurat moja failnęła przy wylince.
Go Back To Polska Topic List
Prev15051525354268Next
Add Reply New Topic New Poll