Quote (kefir @ 2 Aug 2010 01:37)
Ma ktos cudowne rady co grac na terka jak pompuje tanki z obstawa? Tak, zeby nie padlo w 5 sekund.
Ostatnio moje rouche i hydry prawie 200/200 dostaly ladna miazge.
strzelam ze air'y :D, nie wiem dokladnie jak te jednostki zergow sie nazywaja, ale "wysylaja" takie male gowna z powietrza ktore maja ogolnie malo life, ale sa bardzo dobre na tanki + marinsow