Quote (imnoise @ 11 Sep 2010 18:36)
Jeszcze wolałbym w tym meczu Pedro zamiast Bojana.
btw. tyle okazji mieli i nic nie wpadło...
Dzisiejsza skutecznosc Barcy niczym polakow

!
Pique ogolnie jakims cudem mial 2 okazje ;o - e; wlasnie 3cia byla ;o
Ewidentnie brakuje Xaviego, nie ma kto rozdzielac pilek, Iniesta malo widoczny
This post was edited by zYwi3c on Sep 11 2010 10:42am