d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev150515253545001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Sep 11 2010 10:36am
Quote (zYwi3c @ 11 Sep 2010 18:34)
Ogolnie to keita z meczu na mecz coraz gorzej gra ... co w nim Pep widzi to nie wiem...


Jeszcze wolałbym w tym meczu Pedro zamiast Bojana.
btw. tyle okazji mieli i nic nie wpadło...

This post was edited by imnoise on Sep 11 2010 10:38am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 11 2010 10:40am
Quote (imnoise @ 11 Sep 2010 18:36)
Jeszcze wolałbym w tym meczu Pedro zamiast Bojana.
btw. tyle okazji mieli i nic nie wpadło...


Dzisiejsza skutecznosc Barcy niczym polakow :D !

Pique ogolnie jakims cudem mial 2 okazje ;o - e; wlasnie 3cia byla ;o

Ewidentnie brakuje Xaviego, nie ma kto rozdzielac pilek, Iniesta malo widoczny

This post was edited by zYwi3c on Sep 11 2010 10:42am
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Sep 11 2010 10:41am
Quote (zYwi3c @ 11 Sep 2010 18:40)
Dzisiejsza skutecznosc Barcy niczym polakow :D !

Pique ogolnie jakims cudem mial 2 okazje ;o


W końcu pęknie wór z bramkami w II połowie imo. B)
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 11 2010 10:50am
Quote (imnoise @ 11 Sep 2010 18:41)
W końcu pęknie wór z bramkami w II połowie imo.  B)


Adriano przyaktorzenie calkowicie nie wyszlo LOL.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Sep 11 2010 10:51am
Quote (zYwi3c @ 11 Sep 2010 18:50)
Adriano przyaktorzenie calkowicie nie wyszlo LOL.


I jeszcze ten błąd pod koniec. Alves kontuzja czy co?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 11 2010 11:05am
Quote (imnoise @ 11 Sep 2010 18:51)
I jeszcze ten błąd pod koniec. Alves kontuzja czy co?


Nie wiem wlasnie, nic nie pisze. Pewnie kombinacje Pepa -> " E tam, Hercules to wystawimy troche inny squad"

Gdzie ogladacie ogolnie ? bo hiszpanski komentarz juz mnie dobija ;D
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Sep 11 2010 11:06am
Quote (zYwi3c @ 11 Sep 2010 19:05)
Nie wiem wlasnie, nic nie pisze. Pewnie kombinacje Pepa -> " E tam, Hercules to wystawimy troche inny squad"

Gdzie ogladacie ogolnie ? bo hiszpanski komentarz juz mnie dobija ;D


Na soccer live jest do wyboru hiszpański i rumuński. :(
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 11 2010 11:08am
Quote (imnoise @ 11 Sep 2010 19:06)
Na soccer live jest do wyboru hiszpański i rumuński. :(


Ok, jest Xavi jest impreza :> !

e; JA PIERDOLE, Gdzie byl Keita ja sie pytam, co ten czlowiek robi na tym boisku ...

This post was edited by zYwi3c on Sep 11 2010 11:20am
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Sep 11 2010 11:20am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Sep 11 2010 11:22am
jaki fail :DDDDDDDDDDDDDD
a tak sie z United smialiscie :DDDD
Go Back To Polska Topic List
Prev150515253545001Next
Closed New Topic New Poll