d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev15051525354476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jul 1 2010 12:59pm
Quote (Patryk1991 @ Jul 1 2010 06:55pm)
dobra klikacie na anytmateir na gorze
pozniej kup antymaterie
i wybierz z listy offerpal i robcie co pisze
ja zainstalowlem jakiegos players i babylona za babilona ejszcze nie dostalem ale zaraz chyba dostane
ankiety tez mozna wypelniac


wat wat :mellow:

nie ma czegos takiego :<
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Jul 1 2010 01:00pm
Quote (sonGokuSsj4 @ Jul 1 2010 06:59pm)
wat wat :mellow:

nie ma czegos takiego :<


wlasnie
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 1 2010 01:00pm
bo ja na stany zjednoczone mam :(
Member
Posts: 2,832
Joined: Jun 4 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 1 2010 01:00pm
Quote (Patryk1991 @ 1 Jul 2010 21:00)
bo ja na stany zjednoczone mam :(


:/
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Jul 1 2010 01:01pm
Quote (fatality818181 @ Jul 1 2010 07:00pm)
:/


a to mozna przelaczyc przeciez, czy nie ? :S
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 01:02pm
Powiedz ktora opcja to jest po prostu.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 1 2010 01:03pm
nie wiem sporobujcie :D
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Jul 1 2010 01:03pm
Quote (Patryk1991 @ Jul 1 2010 07:03pm)
nie wiem sporobujcie :D


jak ja ustawiam na stany to jest ten offerpal ale pozniej nie wiem co :F
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 1 2010 01:04pm
klikasz na free i rob wszystko pokoleji :D
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jul 1 2010 01:04pm
po polskiemu to jest chyba "sponsorpal"
Go Back To Polska Topic List
Prev15051525354476Next
Add Reply New Topic New Poll