d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev15051525354207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 9 2010 08:55am
kupuje ktos reach/moh/cod ?
ja planuje kupic moh jak chujowe to oddam i cod na 100% :)
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Sep 9 2010 08:59am
cod na 100% i reach na stufe, ale nie wdzien premiery, moze dopiero na swieta
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 9 2010 09:02am
no ja tez reach na swieta nie wciaga mnie ta gra tak bardzo zeby placic cala sume w dzien premiery ^^
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Sep 11 2010 09:53am
dostalem 3 nowe gierki, ktora z nich wg was jest najlepsza aby zaczac od zaraz :) ?
KANE & LYNCH 2
FAR CRY 2
RED DEAD REDEMPTION
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 11 2010 10:18am
rdr bo reszty nie znam ^^
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 21 2010 12:01pm
co tutaj tak pusto ma ktos reach moze ? :)
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Sep 21 2010 02:08pm
Mam zamiar kupić Nowego epickiego X-a 360 z dyskiem 250 gb . Powiedzcie mi czy jest sens w tym abym nabył tą konsole ?

Quote (markov @ Sep 21 2010 09:09pm)
oczywiscie.

Juz 1 pazdziernika Fifa 11, 8 pazdziernika Nba Elite 11... <3


szkoda tylko że na x-a nie ma najnowszego God-a :( wszystkie inne tytuły bym przebolał :)

This post was edited by Tom_asz on Sep 21 2010 02:13pm
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Sep 21 2010 02:09pm
Quote (Tom_asz @ 21 Sep 2010 22:08)
Mam zamiar kupić Nowego epickiego X-a 360 z dyskiem 250 gb . Powiedzcie mi czy jest sens w tym abym nabył tą konsole ?


oczywiscie.

Juz 1 pazdziernika Fifa 11, 8 pazdziernika Nba Elite 11... <3
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Sep 21 2010 02:12pm
Widzę jakieś F1 2010 do pożyczenia, to jest ta gra o F1, która miała być tak rewelacyjna czy to jeszcze nie to?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 21 2010 02:13pm
Quote (Tom_asz @ 21 Sep 2010 16:08)
Mam zamiar kupić Nowego epickiego X-a 360 z dyskiem 250 gb . Powiedzcie mi czy jest sens w tym abym nabył tą konsole ?


oczywiscie ze kupuj i to juz jutro :D

Go Back To Polska Topic List
Prev15051525354207Next
Add Reply New Topic New Poll