Mam zamiar kupić Nowego epickiego X-a 360 z dyskiem 250 gb . Powiedzcie mi czy jest sens w tym abym nabył tą konsole ?
Quote (markov @ Sep 21 2010 09:09pm)
oczywiscie.
Juz 1 pazdziernika Fifa 11, 8 pazdziernika Nba Elite 11...

szkoda tylko że na x-a nie ma najnowszego God-a

wszystkie inne tytuły bym przebolał
This post was edited by Tom_asz on Sep 21 2010 02:13pm