d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Tatuaze > Temat Oficjalny
Prev1505152535498Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,282
Joined: Sep 25 2005
Gold: 270.00
Mar 16 2011 09:26am
ja cos takiego bym chcial:

Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Mar 16 2011 10:14am
Quote (GoD-Soviet @ Mar 16 2011 03:02pm)
nie ma sie czego bac, 7h ponad siedzialem na fotelu i bolalo tylko przy gornej czesci. Ale jestesmy facetami, nie? :)


ja dalem 350, a normalnie ludzie z 500-800 mysle za takie cos by chcieli


haha i jak znalazl na lato bedziesz mial gojenie :D


a tak wyglada po prawie calkowitym wygojeniu (7 dni). Inbefore, wiem, wieszak :)
http://img851.imageshack.us/img851/6705/img00066201103161529.jpg


dzizas, pachy :drool:
Member
Posts: 4,053
Joined: Oct 10 2005
Gold: 30.65
Mar 16 2011 01:05pm
pachy sa ok :D
Member
Posts: 59,130
Joined: May 24 2007
Gold: 207,331.69
Mar 16 2011 01:06pm



ladny nie powiem, fajne cienie!
Member
Posts: 23,122
Joined: Feb 11 2009
Gold: 63.00
Mar 16 2011 01:07pm
więc zawsze kiedy chciałem w przyszłości sobie wyjebać tatuaż na barki i gorna część pleców (mby kark)

to duży obszar w takim wieku jak np 18 lat było by to odpowiednim pomysłem ?

chłopak podobno rośnie do 21 roku życia i nie wiem czy skóra nie stała by się jakaś chujowa
Member
Posts: 1,846
Joined: Dec 23 2009
Gold: 12.99
Mar 16 2011 01:09pm
Quote (WolfxX @ Mar 16 2011 08:07pm)
więc zawsze kiedy chciałem w przyszłości sobie wyjebać tatuaż na barki i gorna część pleców (mby kark)

to duży obszar  w takim wieku jak np 18 lat było by to odpowiednim pomysłem ?

chłopak podobno rośnie do 21 roku życiai nie wiem czy skóra nie stała by się jakaś chujowa


ty wgl jestes chu*owy :rofl:

This post was edited by Toporasek on Mar 16 2011 01:09pm
Member
Posts: 23,122
Joined: Feb 11 2009
Gold: 63.00
Mar 16 2011 01:10pm
Quote (Toporasek @ Mar 16 2011 07:09pm)




ty wgl jestes chu*owy  :rofl:


chodzi mi o naciągnięcie i utrate elastyczności

nie mówiąc już o drobnych rozpierdoleniach tatuażu

a tak w ogóle to rupotaj stąd szpagatami

zaabsorbowanie 1 literki ci nie pomoże i i tak cię ktoś pewnie reportnei zaraz

This post was edited by WolfxX on Mar 16 2011 01:11pm
Member
Posts: 3,838
Joined: May 26 2010
Gold: 144.00
Mar 16 2011 01:12pm
Quote (GoD-Soviet @ Mar 16 2011 05:02pm)
nie ma sie czego bac, 7h ponad siedzialem na fotelu i bolalo tylko przy gornej czesci. Ale jestesmy facetami, nie? :)


ja dalem 350, a normalnie ludzie z 500-800 mysle za takie cos by chcieli


haha i jak znalazl na lato bedziesz mial gojenie :D


a tak wyglada po prawie calkowitym wygojeniu (7 dni). Inbefore, wiem, wieszak :)
http://img851.imageshack.us/img851/6705/img00066201103161529.jpg


kicha we hui ogól pachy
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Mar 16 2011 01:14pm
7 kwietnia mam termin na kolejny ;)
Member
Posts: 4,053
Joined: Oct 10 2005
Gold: 30.65
Mar 16 2011 01:17pm
Quote (Furious92 @ Mar 16 2011 07:14pm)
7 kwietnia mam termin na kolejny  ;)


masz juz projekt gotowy?
Go Back To Polska Topic List
Prev1505152535498Next
Add Reply New Topic New Poll