nie ma sie czego bac, 7h ponad siedzialem na fotelu i bolalo tylko przy gornej czesci. Ale jestesmy facetami, nie?

ja dalem 350, a normalnie ludzie z 500-800 mysle za takie cos by chcieli
haha i jak znalazl na lato bedziesz mial gojenie

a tak wyglada po prawie calkowitym wygojeniu (7 dni). Inbefore, wiem, wieszak

http://img851.imageshack.us/img851/6705/img00066201103161529.jpg