☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Battlefield: Bad Company 2 - Temat Oficjalny > + Pozostałe Części Bf
Prev
1
50
51
52
53
54
99
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 25919
Replies: 981
Track Topic
cOr
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold
:
2,777.00
#511
Mar 21 2011 01:03pm
kurde no widze ze mnie wydymal ten koles na allegro. teraz przegladam jego komentarze i juz troche osob tam ostatnio pisalo ze nagle przestaly dzialac keye. przeciez nie wywale teraz 130 zl na nowa kopie
do tego bym mial znowu lvl 1
Tomeczek
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold
:
260.30
Warn: 100%
#512
Mar 21 2011 01:06pm
Quote (cOr @ Mar 21 2011 09:03pm)
kurde no widze ze mnie wydymal ten koles na allegro. teraz przegladam jego komentarze i juz troche osob tam ostatnio pisalo ze nagle przestaly dzialac keye. przeciez nie wywale teraz 130 zl na nowa kopie
do tego bym mial znowu lvl 1
lvl bys mial ten co masz, to chyba nie jest przypisane do cdkeya tylko do konta ea
cOr
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold
:
2,777.00
#513
Mar 21 2011 01:12pm
Quote (Tomeczek @ 21 Mar 2011 20:06)
lvl bys mial ten co masz, to chyba nie jest przypisane do cdkeya tylko do konta ea
aha, no to chociaz tyle.
musze zapolowac na jakas promocje na EADM. czesto sie takowe pojawiaja?
Tomeczek
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold
:
260.30
Warn: 100%
#514
Mar 21 2011 01:14pm
Quote (cOr @ Mar 21 2011 09:12pm)
aha, no to chociaz tyle.
musze zapolowac na jakas promocje na EADM. czesto sie takowe pojawiaja?
nie mam pojacia, ja swoja kopie kupilem w ultimie za 90zl dodawali wtedy za 1zl vietnam
cOr
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold
:
2,777.00
#515
Mar 21 2011 01:15pm
Quote (Tomeczek @ 21 Mar 2011 20:14)
nie mam pojacia, ja swoja kopie kupilem w ultimie za 90zl dodawali wtedy za 1zl vietnam
box czy sam klucz?
Tomeczek
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold
:
260.30
Warn: 100%
#516
Mar 21 2011 01:16pm
Quote (cOr @ Mar 21 2011 09:15pm)
box czy sam klucz?
box
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#517
Apr 1 2011 06:38am
obczajcie to
Chomika
Member
Posts: 4,090
Joined: Feb 2 2008
Gold
:
50.90
#518
Apr 4 2011 04:25pm
Quote (Patryk1991 @ 1 Apr 2011 13:38)
obczajcie to
http://www.youtube.com/watch?v=3C-RNX-3Nf4
aimer i tyle, popatrz jak się porusza...
Hr_collector
Member
Posts: 9,699
Joined: Jul 1 2008
Gold
:
34.05
#519
Apr 6 2011 03:32am
WWW.KAISHAKU.PUN.PL
zapraszam do klanu bf i wow
-dobra atmosfera
-wlasny serwer
-team speak
-kaszanka
z jsp gram ja, drambejz i nuterx
gral lipa ale ma problemy z netem i dawno go nei widzielismy chociaz wciaz jest na liscie klanowiczow
amrzero
Member
Posts: 1,962
Joined: Jan 15 2009
Gold
:
414.50
Warn: 10%
#520
Apr 7 2011 12:23pm
swietna gierka przeszedlem i teraz mysle o multiplajerze
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
50
51
52
53
54
99
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact