d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield: Bad Company 2 - Temat Oficjalny > + Pozostałe Części Bf
Prev1505152535499Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Mar 21 2011 01:03pm
kurde no widze ze mnie wydymal ten koles na allegro. teraz przegladam jego komentarze i juz troche osob tam ostatnio pisalo ze nagle przestaly dzialac keye. przeciez nie wywale teraz 130 zl na nowa kopie :( do tego bym mial znowu lvl 1
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Mar 21 2011 01:06pm
Quote (cOr @ Mar 21 2011 09:03pm)
kurde no widze ze mnie wydymal ten koles na allegro. teraz przegladam jego komentarze i juz troche osob tam ostatnio pisalo ze nagle przestaly dzialac keye. przeciez nie wywale teraz 130 zl na nowa kopie :( do tego bym mial znowu lvl 1


lvl bys mial ten co masz, to chyba nie jest przypisane do cdkeya tylko do konta ea
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Mar 21 2011 01:12pm
Quote (Tomeczek @ 21 Mar 2011 20:06)
lvl bys mial ten co masz, to chyba nie jest przypisane do cdkeya tylko do konta ea


aha, no to chociaz tyle.
musze zapolowac na jakas promocje na EADM. czesto sie takowe pojawiaja?
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Mar 21 2011 01:14pm
Quote (cOr @ Mar 21 2011 09:12pm)
aha, no to chociaz tyle.
musze zapolowac na jakas promocje na EADM. czesto sie takowe pojawiaja?


nie mam pojacia, ja swoja kopie kupilem w ultimie za 90zl dodawali wtedy za 1zl vietnam
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Mar 21 2011 01:15pm
Quote (Tomeczek @ 21 Mar 2011 20:14)
nie mam pojacia, ja swoja kopie kupilem w ultimie za 90zl dodawali wtedy za 1zl vietnam


box czy sam klucz?
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Mar 21 2011 01:16pm
Quote (cOr @ Mar 21 2011 09:15pm)
box czy sam klucz?


box
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Apr 1 2011 06:38am
obczajcie to
:drool:

Member
Posts: 4,090
Joined: Feb 2 2008
Gold: 50.90
Apr 4 2011 04:25pm
Quote (Patryk1991 @ 1 Apr 2011 13:38)
obczajcie to
:drool:

http://www.youtube.com/watch?v=3C-RNX-3Nf4


aimer i tyle, popatrz jak się porusza...
Member
Posts: 9,699
Joined: Jul 1 2008
Gold: 34.05
Apr 6 2011 03:32am
WWW.KAISHAKU.PUN.PL

zapraszam do klanu bf i wow
-dobra atmosfera
-wlasny serwer
-team speak
-kaszanka

z jsp gram ja, drambejz i nuterx
gral lipa ale ma problemy z netem i dawno go nei widzielismy chociaz wciaz jest na liscie klanowiczow
Member
Posts: 1,962
Joined: Jan 15 2009
Gold: 414.50
Warn: 10%
Apr 7 2011 12:23pm
swietna gierka przeszedlem i teraz mysle o multiplajerze :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1505152535499Next
Add Reply New Topic New Poll