d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev150515253541383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,383
Joined: Feb 11 2007
Gold: 470.00
Sep 15 2010 08:35am
Quote (Styczenx1600 @ 14 Sep 2010 23:37)
zakupiłem steama ostanio, i teaz w sumie nie za bardzo ogaraniam bo to praktycznie moja pierwsza bliższa styczność z cs'em w duzych ilościach.
MAcie moze jakies ciekawe serwery bez udziwnień ?


podbijam pytanie i jescze need jakies sposoby na zmniejszenie pingu bo mam srednio 60 :<
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Sep 15 2010 08:36am
Quote (Styczenx1600 @ Sep 15 2010 03:35pm)
podbijam pytanie i jescze need jakies sposoby na zmniejszenie pingu bo mam srednio 60 :<


na zmniejszenie pingu to tylko lacze, albo gra na serwerze z twojego miasta albo jakiegos lokalnego
Member
Posts: 20,383
Joined: Feb 11 2007
Gold: 470.00
Sep 15 2010 08:51am
Quote (Kathorga88 @ 15 Sep 2010 15:36)
na zmniejszenie pingu to tylko lacze, albo gra na serwerze z twojego miasta albo jakiegos lokalnego


ustawienia graficzne graja jakas role?
i czy 2mb nie wystarczy zeby ping byl przynajmniej stale to 30-40?
Member
Posts: 14,638
Joined: Aug 29 2006
Gold: 618.72
Sep 15 2010 08:58am
Quote (Styczenx1600 @ Sep 15 2010 04:51pm)
ustawienia graficzne graja jakas role?
i czy 2mb nie wystarczy zeby ping byl przynajmniej stale to 30-40?


gra się standardowo na 800x600 lub 640x480 polecam tą druga opcję, wyłącz synchronizacje pionową i poszukaj w necie modeli z HIGH FPS.
Member
Posts: 3,981
Joined: Feb 15 2007
Gold: 1.76
Sep 15 2010 09:45am
Potrzebuje jakis fajny serwer
cod lub bf2 na cs non-steam z gory dzieki
Member
Posts: 14,638
Joined: Aug 29 2006
Gold: 618.72
Sep 15 2010 12:23pm
Quote (InCrOyFoRBLee @ Sep 4 2010 10:39pm)
http://cache.www.gametracker.com/player/Shadow/193.33.177.16:27176/b_560x95.png


bardzo mila atmosfera, zawsze duzo ludzi


serwer dla botów, grałem na nim 30min po czym dostałem bana za domniemane wh -.-
Member
Posts: 3,750
Joined: Oct 13 2006
Gold: 22,590.00
Sep 15 2010 12:26pm
Quote (plove1989 @ Sep 15 2010 03:58pm)
gra się standardowo na 800x600 lub 640x480 polecam tą druga opcję, wyłącz synchronizacje pionową i poszukaj w necie modeli z HIGH FPS.


jeżeli chcesz grać w ligach typu esl , to nie ściągaj tych modeli
Member
Posts: 519
Joined: Aug 6 2010
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 15 2010 12:26pm
Quote (Styczenx1600 @ Sep 15 2010 04:51pm)
ustawienia graficzne graja jakas role?
i czy 2mb nie wystarczy zeby ping byl przynajmniej stale to 30-40?


po 1. mozesz kombinować w ustawieniach rate itp zmniejszy to ping o 10 ms
po 2. mozesz kombinować w windowsie zmieni to ping o ~10 ms
po 3. graj na polskich serwerach = niski ping
po 4. graj na serwerach gdzie jest mało osob tj. nie więcej niż np. 14( ja np. nie lubie grac gdy jest 16 vs 16 -,- )
po 5. ja przy neo 1mb mam pingi po 9 na serwerze i każdy się dziwi jak to zrobiłem, moge napisac jak, ale to by Ci zajeło jakieś 2h, a ja za darmo nie bede tego robił

aha, lubie się chwalić miałem moderatora na boardzie i mpcforum <-- to drugie to forum z hackami do cs'a i innych tam gier -,-
oczywiscie moderator cs'a...





AHA BTW:


Moge sprzedać nie wykrywalnego WH jak ktoś chce, jeśli cię zbanują - oddaje Ci 15 zł czyli tyle ile kosztuje cd -key, oczywiscie nie mozesz walić jak debil czyli wychodzisz i strzelasz po bani

mozna na nim jechać na esl/gback itp. napisany przeze mnie.

This post was edited by deadlyedge on Sep 15 2010 12:27pm
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Sep 15 2010 12:28pm
Quote (galushg @ 15 Sep 2010 17:45)
Potrzebuje jakis fajny serwer
cod lub bf2 na cs non-steam z gory dzieki


elitegamers tam jest dosyc ciekawy serwer cod i bf2
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 15 2010 12:30pm
Quote (deadlyedge @ Sep 15 2010 06:26pm)
po 1. mozesz kombinować w ustawieniach rate itp zmniejszy to ping o 10 ms
po 2. mozesz kombinować w windowsie zmieni to ping o ~10 ms
po 3. graj na polskich serwerach = niski ping
po 4. graj na serwerach gdzie jest mało osob tj. nie więcej niż np. 14( ja np. nie lubie grac gdy jest 16 vs 16 -,- )
po 5. ja przy neo 1mb mam pingi po 9 na serwerze i każdy się dziwi jak to zrobiłem, moge napisac jak, ale to by Ci zajeło jakieś 2h, a ja za darmo nie bede tego robił

aha, lubie się chwalić miałem moderatora na boardzie i mpcforum <-- to drugie to forum z hackami do cs'a  i innych tam gier -,-
oczywiscie moderator cs'a...





AHA BTW:


Moge sprzedać nie wykrywalnego WH jak ktoś chce, jeśli cię zbanują - oddaje Ci 15 zł czyli tyle ile kosztuje cd -key, oczywiscie nie mozesz walić jak debil czyli wychodzisz i strzelasz po bani

mozna na nim jechać na esl/gback itp.  napisany przeze mnie.


Śmiech, irl :lol:
Go Back To Polska Topic List
Prev150515253541383Next
Add Reply New Topic New Poll