d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev150515253541249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Mar 21 2010 03:25am
Quote (umbrela @ 21 Mar 2010 10:24)
da się upg occu ? btw buty upg się za pomocą lem+ko+pd ?


ale po co occu upowac ? :>
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 21 2010 03:30am
Quote (zaki @ 21 Mar 2010 10:12)
Po resecie ceny na NLD ida duzo w dol ??


HM ?

Quote (umbrela @ 21 Mar 2010 10:24)
da się upg occu ? btw buty upg się za pomocą lem+ko+pd ?


tutaj masz ladnie napisane:

http://classic.battle.net/diablo2exp/items/cube.shtml

Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Mar 21 2010 05:03am
Quote (lyzeff @ Mar 20 2010 11:07am)
jaka byla komenda na lvl 99 na classic beta? 1.13


ponawiam pytanie

E:

Szukam chetnych do gry (sc ld)

1) Soso cold
2) soso fire
3) smither
4)
5)
6)
7)
8)

Pisac na pm kto chetny ;)

This post was edited by lyzeff on Mar 21 2010 05:05am
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 21 2010 05:05am
Quote (lyzeff @ 21 Mar 2010 12:03)
ponawiam pytanie


juz i tak sie konczy :D



btw DA KTOS linka do tematu blizzarda gdzie bylo o resecie ?
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Mar 21 2010 05:07am
Quote (zaki @ Mar 21 2010 01:05pm)
juz i tak sie konczy :D



btw DA KTOS linka do tematu blizzarda gdzie bylo o resecie ?


wiem ze sie konczy, ale chce sprawdzic pewien bulid, dawno nie gralem i zapomnialem, a lvl mi sie przyda ;d
Banned
Posts: 21,428
Joined: Oct 3 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Mar 21 2010 05:08am
Quote (umbrela @ Mar 21 2010 09:24am)
da się upg occu ? btw buty upg się za pomocą lem+ko+pd ?


da sie do wymiarowego odłamka
;D
Member
Posts: 550
Joined: Jun 28 2008
Gold: 7,378.64
Mar 21 2010 05:41am
Quote (zaki @ 21 Mar 2010 12:05)
juz i tak sie konczy :D



btw DA KTOS linka do tematu blizzarda gdzie bylo o resecie ?


http://forums.battle.net/thread.html?topicId=23766799033&sid=3000
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Mar 21 2010 05:53am
potrzebuje neca na nocke po resecie do teamu. najlepiej summonera ale bone tez moze byc. cały team gra do poźna i na next dzien tez więc najlepiej jakby nec tez tak ciupał razem z nami ciagle.
kontakt na pw
Member
Posts: 6,194
Joined: May 30 2006
Gold: 199.24
Mar 21 2010 07:18am
Quote (2007 @ 18 Mar 2010 11:54)
Fajna taktyka. Aż mi się javą zachciało grać. ;)
Już wiem czym będę grać po resecie.

Dzięki.


Dzieki za opinie.
Zrob taka jave, a nie pozałujesz. Ja po dwóch latach przerwy zaczynalem na laderze od zera i po krótkim czasie grania bez niczyjej pomocy (wiadomo starzy znajomi przestali grac, albo urwal sie kontakt z nimi) zrobilem sobie javke, która spokojnie dawała rade na grze kilkuosobowej, bez infinity czy jakichs wypasionych itemków, w wiekszosci byly to rare itemki selfound i low słowa runiczne - co dla wiekszosci tutejszych nerdów jest nie do wyobrazenia :). Dopiero pozniej jak sie troche wzbogacilem dostala lepszy sprzet. Bedziesz mial jakies pytania to wal na pm.
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Mar 21 2010 07:26am
Quote (lyzeff @ 21 Mar 2010 13:03)
ponawiam pytanie

E:

Szukam chetnych do gry (sc ld)

1) Soso cold
2) soso fire
3) smither
4)
5)
6)
7)
8)

Pisac na pm kto chetny ;)


mam pytanie: bylbym zainteresowany, ale moja uwage przykul punkt trzeci: jasny gwint, kim/czym jest smither? wiem, ze 'smith' to kowal, ale o czyms takim jak 'smither' cywilizowany swiat nie slyszal
Go Back To Polska Topic List
Prev150515253541249Next
Add Reply New Topic New Poll