Quote (2007 @ 18 Mar 2010 11:54)
Fajna taktyka. Aż mi się javą zachciało grać.

Już wiem czym będę grać po resecie.
Dzięki.
Dzieki za opinie.
Zrob taka jave, a nie pozałujesz. Ja po dwóch latach przerwy zaczynalem na laderze od zera i po krótkim czasie grania bez niczyjej pomocy (wiadomo starzy znajomi przestali grac, albo urwal sie kontakt z nimi) zrobilem sobie javke, która spokojnie dawała rade na grze kilkuosobowej, bez infinity czy jakichs wypasionych itemków, w wiekszosci byly to rare itemki selfound i low słowa runiczne - co dla wiekszosci tutejszych nerdów jest nie do wyobrazenia :). Dopiero pozniej jak sie troche wzbogacilem dostala lepszy sprzet. Bedziesz mial jakies pytania to wal na pm.