d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev15051525354205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 17 2011 04:55am
Quote (CoD_id @ 17 Jan 2011 11:48)
Wszystkie wydania Wiedzmina byly syfiate.


juz raz pisalem, i nawet racje mi przyznales ze jedno wydanie jest niezle
http://allegro.pl/wiedzmin-komplet-kolekcjonerska-sapkowski-twarda-i1396911640.html


czytam aktualnie two towers i mysle wlasnie czy zaczac diune czy ta malazanska ksiege poleglych
obie sagi wydaja sie epickie

This post was edited by cOr on Jan 17 2011 04:58am
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jan 17 2011 04:58am
Quote (cOr @ Jan 17 2011 10:55am)
juz raz pisalem, i nawet racje mi przyznales ze jedno wydanie (to ktore dostalem osiemnastke) jest niezle
http://allegro.pl/wiedzmin-komplet-kolekcjonerska-sapkowski-twarda-i1396911640.html


czytam aktualnie two towers i mysle wlasnie czy zaczac diune czy ta malazanska ksiege poleglych
obie sagi wydaja sie epickie


tak to fakt, moj poprzedni post tyczyl sie tych typowo "empikowych", gdize kupywało sie pojedyncze egzempolparze. zapomnialem akurat o tej wersji ; )
Member
Posts: 4,187
Joined: Aug 29 2006
Gold: 8,201.00
Jan 17 2011 06:33am
Z tych co ostatnio przeczytalem to:

1. Dragon Age: Utracony Tron i Powolanie (goraco polecam)
2. Diablo (Dziedzictwo Krwi, Czarna Droga, Krolestwo Cienia(best), Pajeczy Ksiezyc)
3. Wrota Baldura (Cienie Amnu, Tron Bhaala) - na podst gry Baldurs Gate
4. Trylogia Cienia (Droga Cienia, Na krawedzi Cienia, Poza Cieniem - Brent'a Weeks'a) - o rogue'ach
5. Trylogia Czarnego Maga (Nowicjuszka, Gildia Magow, Wielki Mistrz - Trudi Canavan) - o mage'ach

no i oczywiscie Wiedzmin ale to chyba kazdy czytal

This post was edited by PeruWM on Jan 17 2011 06:35am
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jan 17 2011 06:40am
Quote (PeruWM @ Jan 17 2011 12:33pm)
Z tych co ostatnio przeczytalem to:

1. Dragon Age: Utracony Tron i Powolanie (goraco polecam)
2. Diablo (Dziedzictwo Krwi, Czarna Droga, Krolestwo Cienia(best), Pajeczy Ksiezyc)
3. Wrota Baldura (Cienie Amnu, Tron Bhaala) - na podst gry Baldurs Gate
4. Trylogia Cienia (Droga Cienia, Na krawedzi Cienia, Poza Cieniem - Brent'a  Weeks'a) - o rogue'ach
5. Trylogia Czarnego Maga (Nowicjuszka, Gildia Magow, Wielki Mistrz - Trudi Canavan) - o mage'ach

no i oczywiscie Wiedzmin ale to chyba kazdy czytal


Boze moj jedyny, Peru idz i nie grzesz juz wiecej, bo jeszcze kogos na zla droge sprowadzisz vs 70 zl
Member
Posts: 4,187
Joined: Aug 29 2006
Gold: 8,201.00
Jan 17 2011 06:50am
mnie sie bardzo podobalo :)
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Jan 17 2011 06:56am
Quote (CoD_id @ Jan 17 2011 02:40pm)
Boze moj jedyny, Peru idz i nie grzesz juz wiecej, bo jeszcze kogos na zla droge sprowadzisz vs 70 zl


Popieram. Ksiazka odpowiednia wylacznie dla tych ktorych interesuje fabula gry. Sam kupilem i zaluje straconych pieniedzy.
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
Jan 17 2011 07:01am
Quote (PeruWM @ Jan 17 2011 12:33pm)
Z tych co ostatnio przeczytalem to:

1. Dragon Age: Utracony Tron i Powolanie (goraco polecam)
2. Diablo (Dziedzictwo Krwi, Czarna Droga, Krolestwo Cienia(best), Pajeczy Ksiezyc)
3. Wrota Baldura (Cienie Amnu, Tron Bhaala) - na podst gry Baldurs Gate
4. Trylogia Cienia (Droga Cienia, Na krawedzi Cienia, Poza Cieniem - Brent'a Weeks'a) - o rogue'ach
5. Trylogia Czarnego Maga (Nowicjuszka, Gildia Magow, Wielki Mistrz - Trudi Canavan) - o mage'ach

no i oczywiscie Wiedzmin ale to chyba kazdy czytal


hmmm ^^ chyba popieram tu CoD_id, myślę że oczy marnujesz na dość słabe pozycje, Trylogia Czarnego może być, ale i tak jest dużo ciekawszych książek.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jan 17 2011 07:15am
Quote (PeruWM @ Jan 17 2011 12:50pm)
mnie sie bardzo podobalo :)


M8 sam sie sobie dziwie ze dalem rady przez to przejsc, o ile pierwsza czesc byla DUŻO słabszym odpowiednigiem Kay'owskiej "Tigany" (nie dorastała jej do pięt, a podobieństw był ogrom), to druga już była całkowicie tragiczną powieścią. Jedyny plus tej książki to kozackie wydanie, nie wiem czy nawet nie najlepsze jakie widzialem. Oprawa graficzna książki jest idealna.
Member
Posts: 16,559
Joined: Apr 24 2006
Gold: 0.00
Jan 17 2011 07:20am
ostatnio mialem wreszczeie czas przeczytac "Sloga Bozy" Jacka Piekary - o licencjonowanym inkwizytorze Mortimerze
calkiem latowe i zabawne, kilka dobrych tekstow ktore warto zapamietac ;)

This post was edited by bidon666 on Jan 17 2011 07:20am
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jan 17 2011 07:21am
Quote (bidon666 @ Jan 17 2011 01:20pm)
ostatnio mialem wreszczeie czas przeczytac "Sloga Bozy" Jacka Piekary - o licencjonowanym inkwizytorze Mortimerze
calkiem latowe i zabawne, kilka dobrych tekstow ktore warto zapamietac ;)


Klasyk srod polskiej fantasy. Wiekszosc z nas chyba to przeczytalo ; p
BTW CZE M8
Go Back To Polska Topic List
Prev15051525354205Next
Add Reply New Topic New Poll