Quote (Sajmon180 @ Jan 29 2010 09:02pm)
Biore za moment Westa i wychodzę. Ostatnio zacząłem palić 4-5 dziennie.
Chciałbym tak

ale schodzi ze 3 razy więcej, ale jebać to.
Cieszę się, że kupiłem dzisiaj zajebiste Black Devile te srebrne, chyba są czekoladowe, mają zajebisty słodki posmak, do tego jeszcze mam 7 vicków z rana, bo zostałem obsępiony

ale jutro ja się odegram, bo black devili do szkoły nie wezmę
