Quote (herclis @ Sat, 18 Jul 2009, 18:07)
Zeby w ogole byc na liscie Active trzeba byc naprawde aktywnym przez ostatnie 3 miesiace + miec vouche okreslonej liczby graczy.
A w ogole jezeli chodzi o Trusted/Medi @ poker to moim skromnym zdaniem nie jednemu mozna bardziej ufac niz przecietnemu Trusted/Medi na jsp.
A dlatego, ze ten 'tag' jest przyznawany za naprawde duza aktywnosc i ogolne zaufanie, a nie asslickowanie w General Help jak to sie teraz odbywa na jsp

Vouch. Choc sam osobiscie tym nowym na zbyt duze ilosci fg bym nie zaufal.
Quote (Hawer @ Sat, 18 Jul 2009, 23:03)
kto ze mno pogra?
Jutro jak znajde chwilke wolnego czasu to moge pograc

pisz mi na aima.
Quote (b_e_r_s @ Sat, 18 Jul 2009, 23:06)
y -.-
Jak nie wiesz to sie nie udzielaj. Nie jest to zabronione i raczej nigdy nie bedzie. Poprostu jest 'not approved' czy cos takiego.
O ile wiem ten topic jest pod scisla kontrola i mam nadzieje, ze takie wypowiedzi jak Twoje beda nagradzane.