d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Smieszności > Repost
Prev1505506507508509664Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 5,719
Joined: May 5 2009
Gold: 0.41
Warn: 50%
Nov 30 2009 03:23pm
Quote (Kjem @ Nov 30 2009 09:42pm)
w kacie ubogiej chaty siedzi zaplakany Kopciuszek. Przychodzi do niej jej matka chrzestna i mowi:
Kopciuszku czemu placzesz?
Bo moje siostry ida na bal a ja nie!
Kopciuszku masz ode mnie pozwolenie idz na bal!
Ale matko chrzestna ja nie mam skukni
Matka chrzestna machnela rozdzka i wyczarowala piekna suknie na co Kopciuszek
Ale ja nie mam powozu
Matka machnela rozdzka i wyczarowala powoz
Matko chrzestna ale ja mam okres cicho wyszeptal Kopciuszek
Matka chrzestna wyczarowala Tampona i dala Kopciuszkowi. Uprzedzila ja rowniez ze najpozniej o dwunastej musi wrocic do domu! Kopciuszek na balu bawila sie cudownie, poznala przystojnego ksiecia z ktorym akurat tanczyla gdy zegar zaczal wybijac polnoc
jeden gong Kopciuszek wybiega
drugi jest u wyjscia
trzeci czwarty piaty....Kopciuszek jest na schodach
dwunasty i co....?









TAMPON ZMIENIL SIE W DYNIE


az mnie cipka zabolała
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Nov 30 2009 04:04pm
Member
Posts: 102
Joined: Oct 5 2009
Gold: 345.50
Warn: 10%
Nov 30 2009 04:49pm
Polak w Stanach przychodzi do sklepu i mówi do sprzedawcy:
- poproszę piłkę
- what ? - pyta nie zrozumiawszy Amerykanin.
- no... piłkę - pokazuje rękami cos okrągłego polak.
Zmartwiony Amerykanin, nadal nic nie rozumiejąc, usiłuje wyciągnąć od Polaka czego ten potrzebuje.
- no, piłka, okrągła, można nią grać, kopać - cały czas pokazując odpowiedzie gesty, Polak próbuje naprowadzić Amerykańca.
Wreszcie ten, rozradowany, że chyba pojął, woła:
- aaaa, "baall ???"
-yess, yess - krzyczy zmęczony tłumaczeniem Polak, równiez szczęsliwy, że został zrozumiany i po chwili dodaje do sprzedawcy
- a teraz skup się: do me-ta-lu
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Nov 30 2009 04:57pm
Member
Posts: 2,621
Joined: Apr 28 2008
Gold: 453.00
Nov 30 2009 04:59pm
zuhahaha
Member
Posts: 15,919
Joined: May 2 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 30 2009 11:33pm
Member
Posts: 102
Joined: Oct 5 2009
Gold: 345.50
Warn: 10%
Dec 1 2009 06:28am
Pani w szkole zadała dzieciom na zadanie wymyslić niepowtarzalny kolor. Jasiu w domu tak mysli ... i wymyslil "KANARKOWO ŻÓŁTY". Dzwoni do Małgosi bo to taka kujonka
- Jaki kolor wymyslilas? - pyta Jasiu
- "KANARKOWO ŻÓŁTY" -odpowiada Małgosia
Jasiu Taki wkurzony mysli dalej... i wymyslił "BŁĘKITNO NIEBIESKI". Dzwoni do Krzysia bo to drugi kujon w klasie
- Jaki kolor wymysliles ?? - pyta
- "BŁĘKITNO NIEBIESKI" - odpowida Krzyś
Jasiu znow sie wkurzyl i mysli dalej... wymyslił "KRWISTO CZERWONY". Dzwoni do wszystkich z klasy i nikt takiego koloru niewymyslił. Nazajutrz idzie ucieszony do szkoly.
Pani pyta dzieci jakie kolory wymysliły. Głosi się Małgosia.
- KANARKOWO ŻÓŁTY - odpowiada
Głosi się Krzyś
- NIEBIESKO BŁĘKITNY
Głosi się Jasio ... i nagle pukanie do drzwi. Wchodzi dyrektor i ogłasza dzieciom :
- W ramach wymiany uczniów będzie się uczył razem z wami Murzynek.
- Pani pyta murzynka jaki kolor wymysli
- Murzynek odpowiada "KRWISTO CZERWONY"
-Jasiu, a jaki ty kolor wymyśliłeś?
Jasio Taki wkurwiony wstaje z ławki i krzyczy : " PIERDOLONY CZARNY"!!!!!

This post was edited by Coolis on Dec 1 2009 06:29am
Member
Posts: 5,806
Joined: Mar 25 2008
Gold: Locked
Dec 1 2009 06:45am
Quote (Coolis @ 30 Nov 2009 21:45)
Stefania S. pisze do męskiego miesięcznika....

"Proszę o pomoc. Jadąc do pracy zostawiłam w domu męża, jak zwykle na sofie przed TV. Nie ujechałam daleko bo silnik nagle odmówił posłuszeństwa. Wróciłam pieszo do domu żeby poprosić męża o pomoc. Kiedy weszłam do domu nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Mąż baraszkował w sypialni z córką sąsiadów. Ja mam 32 lata, maż 34, a córka sąsiadów 22. Jesteśmy z mężem razem od 10 lat. Doszło do kłótni i ostrej reprymendy z mojej strony. Mąż mi wyznał, że miał te relacje przez ostatnie 6 m-cy, od czasu kiedy stracił pracę, miał potężny dół i czuł się zupełnie bezwartościowy.
Postawiłam ultimatum: albo ona albo ja. Kocham męża, ale od czasu postawienia przeze mnie tego warunku nastąpiły "ciche dni". Odmówił pójścia na terapię rodzinną i czuję, że tracę z nim kontakt...

Droga Redakcjo, błagam o pomoc!

Z poważaniem
Stefania S.


Odpowiedź:

Droga Stefanio!

Powodów nagłego zatrzymania silnika może być kilka.
Czy sprawdzałaś czy paliwo jest w baku???
Jeżeli jest, to sprawdź przede wszystkim czy nie ma przerwy w dopływie paliwa.
Jeśli dopływ paliwa jest OK, sprawdź czy nie ma jakiegoś luźnego przewodu elektrycznego w systemie wtryskowym. Jeśli w tym układzie jest wszystko w porządku, to prawdopodobnie błąd leży w pompie paliwowej, więc radzimy Ci wezwać mechanika z serwisu.

Mam nadzieję, że to pomoże.

Pozdrawiamy - REDAKTORZY


hahahhahahha :D:D
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Dec 1 2009 06:57am
Banned
Posts: 1,957
Joined: Oct 6 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Dec 1 2009 07:21am
Go Back To Polska Topic List
Prev1505506507508509664Next
Closed New Topic New Poll