d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Smieszności > Repost
Prev1504505506507508664Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 140
Joined: Jun 23 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 30 2009 12:20pm
Quote (Albarlex @ Nov 29 2009 09:02pm)
http://img.4chan.org/b/src/1259518182931.png


Zajebales mi siga... :/
Member
Posts: 5,748
Joined: Oct 14 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 30 2009 01:18pm
Member
Posts: 3,145
Joined: Jun 16 2005
Gold: 4,388.00
Nov 30 2009 01:24pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 30 2009 01:40pm
Member
Posts: 4,483
Joined: Jun 16 2008
Gold: 101.50
Nov 30 2009 02:35pm


This post was edited by Av3R on Nov 30 2009 02:37pm
Member
Posts: 102
Joined: Oct 5 2009
Gold: 345.50
Warn: 10%
Nov 30 2009 02:42pm
Member
Posts: 8,160
Joined: Feb 11 2007
Gold: 20.00
Nov 30 2009 02:42pm
w kacie ubogiej chaty siedzi zaplakany Kopciuszek. Przychodzi do niej jej matka chrzestna i mowi:
Kopciuszku czemu placzesz?
Bo moje siostry ida na bal a ja nie!
Kopciuszku masz ode mnie pozwolenie idz na bal!
Ale matko chrzestna ja nie mam skukni
Matka chrzestna machnela rozdzka i wyczarowala piekna suknie na co Kopciuszek
Ale ja nie mam powozu
Matka machnela rozdzka i wyczarowala powoz
Matko chrzestna ale ja mam okres cicho wyszeptal Kopciuszek
Matka chrzestna wyczarowala Tampona i dala Kopciuszkowi. Uprzedzila ja rowniez ze najpozniej o dwunastej musi wrocic do domu! Kopciuszek na balu bawila sie cudownie, poznala przystojnego ksiecia z ktorym akurat tanczyla gdy zegar zaczal wybijac polnoc
jeden gong Kopciuszek wybiega
drugi jest u wyjscia
trzeci czwarty piaty....Kopciuszek jest na schodach
dwunasty i co....?









TAMPON ZMIENIL SIE W DYNIE
Member
Posts: 102
Joined: Oct 5 2009
Gold: 345.50
Warn: 10%
Nov 30 2009 02:45pm
Stefania S. pisze do męskiego miesięcznika....

"Proszę o pomoc. Jadąc do pracy zostawiłam w domu męża, jak zwykle na sofie przed TV. Nie ujechałam daleko bo silnik nagle odmówił posłuszeństwa. Wróciłam pieszo do domu żeby poprosić męża o pomoc. Kiedy weszłam do domu nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Mąż baraszkował w sypialni z córką sąsiadów. Ja mam 32 lata, maż 34, a córka sąsiadów 22. Jesteśmy z mężem razem od 10 lat. Doszło do kłótni i ostrej reprymendy z mojej strony. Mąż mi wyznał, że miał te relacje przez ostatnie 6 m-cy, od czasu kiedy stracił pracę, miał potężny dół i czuł się zupełnie bezwartościowy.
Postawiłam ultimatum: albo ona albo ja. Kocham męża, ale od czasu postawienia przeze mnie tego warunku nastąpiły "ciche dni". Odmówił pójścia na terapię rodzinną i czuję, że tracę z nim kontakt...

Droga Redakcjo, błagam o pomoc!

Z poważaniem
Stefania S.


Odpowiedź:

Droga Stefanio!

Powodów nagłego zatrzymania silnika może być kilka.
Czy sprawdzałaś czy paliwo jest w baku???
Jeżeli jest, to sprawdź przede wszystkim czy nie ma przerwy w dopływie paliwa.
Jeśli dopływ paliwa jest OK, sprawdź czy nie ma jakiegoś luźnego przewodu elektrycznego w systemie wtryskowym. Jeśli w tym układzie jest wszystko w porządku, to prawdopodobnie błąd leży w pompie paliwowej, więc radzimy Ci wezwać mechanika z serwisu.

Mam nadzieję, że to pomoże.

Pozdrawiamy - REDAKTORZY
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Nov 30 2009 02:48pm


This post was edited by MadZombie on Nov 30 2009 02:48pm
Member
Posts: 102
Joined: Oct 5 2009
Gold: 345.50
Warn: 10%
Nov 30 2009 02:52pm
Rano, w pracy, przy kawie rozmawiają dwie koleżanki:
-jak tam Twój wczorajszy sex?
-beznadzieja... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł obiad, potem 4 minuty bzykania i po dwóch minutach spał... A u Ciebie?
-no u mnie rewelacja. Mąż przyszedł do domu, zabrał mnie na przepyszną romantyczną kolację, potem przez godzinę wracaliśmy do domu spacerkiem przez miasto, potem świece i godzina zajebistej gry wstępnej, potem godzina zajebistego sexu a na koniec wyobraź sobie, że godzinę rozmawialiśmy... bajka po prostu !!

W tym samym czasie rozmawia ze soba dwóch kolegów... :
-jak tam Twój wczorajszy sex?
-nie no - zajebiscie ! Przychodzę do domu, obiad na stole; zjadłem, wybzykałem, zasnąłem! A u Ciebie?
- k-uwa, u mnie beznadzieja... Przychodzę - nie ma prądu bo zapomniałem zapłacić za rachunek, zabrałem wiec gdzieś starą na kolację, żarcie beznadziejne, bylo k-uwa tak drogo, że nie starczyło mi na taksówkę powrotną i musiałem zapierdalać do domu na piechotę. Przychodzimy - k-uwa przecież nie ma prądu, więc znowu te cholerne świece !! Byłem tak wkurzony, że najpierw przez godzinę nie mógł mi stanąć a potem k-uwa przez godzinę nie mogłem się spuścić. Na to wszystko tak sie wkurwiłem, że przez godzinę jeszcze usnąć nie mogłem !!
Go Back To Polska Topic List
Prev1504505506507508664Next
Closed New Topic New Poll