d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Obiad
Prev14950515253495Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,057
Joined: Mar 5 2023
Gold: 45.69
Warn: 20%
Jul 4 2023 01:04am
Quote (cbx1992 @ Jul 4 2023 07:00am)
fifi Ty jesteś w uk ubezpieczony?
smacznego :blush:


nie jestem, ale jestem u lekarza zarejestrowany
za paczke tabletek place £9

This post was edited by Phil_Smith on Jul 4 2023 01:04am
Member
Posts: 30,598
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 4 2023 01:05am
Quote (Phil_Smith @ Jul 4 2023 09:04am)
nie jestem, ale jestem u lekarza zarejestrowany
za paczke tabletek place £9


ale to tylko te na depresje? na schizo Ci policzą z 60-70£ pewnie :( kiedy wracasz?
Banned
Posts: 2,057
Joined: Mar 5 2023
Gold: 45.69
Warn: 20%
Jul 4 2023 01:06am
Quote (cbx1992 @ Jul 4 2023 07:05am)
ale to tylko te na depresje? na schizo Ci policzą z 60-70£ pewnie :( kiedy wracasz?


Mam bilet kupiony na 15 lipca, ale zostaje w sumie troche dluzej, bo poza tym ze przylecialem miesiac temu na 10 dni, to nie bylo mnie w Polsce 3,5 lata, i sie troche stesknilem za zyciem w Polsce i tym spokojem, wiec pewnie w Sierpniu dopiero, albo poczatek Wrzesnia.
Za schize tez po £9, musze placic £9 NHS prescription charge od kazdego opakowania.
Terapeutka sie mnie pytala, czy chce brac leki na schize, te co kiedys w Polsce, ale powiedzialem, ze nie chce

This post was edited by Phil_Smith on Jul 4 2023 01:07am
Member
Posts: 30,598
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 4 2023 01:09am
Quote (Phil_Smith @ Jul 4 2023 09:06am)
Mam bilet kupiony na 15 lipca, ale zostaje w sumie troche dluzej, bo poza tym ze przylecialem miesiac temu na 10 dni, to nie bylo mnie w Polsce 3,5 lata, i sie troche stesknilem za zyciem w Polsce i tym spokojem, wiec pewnie w Sierpniu dopiero, albo poczatek Wrzesnia.
Za schize tez po £9, musze placic £9 NHS prescription charge od kazdego opakowania.
Terapeutka sie mnie pytala, czy chce brac leki na schize, te co kiedys w Polsce, ale powiedzialem, ze nie chce


czemu nie chcesz jak zazwyczaj zle się czujesz i nie masz na nic siły potem? ja bez leków chyba po suficie bym chodził xD
pozdrawiam i życzę przyjemnego dnia :blush:
Banned
Posts: 2,057
Joined: Mar 5 2023
Gold: 45.69
Warn: 20%
Jul 4 2023 01:13am
Quote (cbx1992 @ Jul 4 2023 07:09am)
czemu nie chcesz jak zazwyczaj zle się czujesz i nie masz na nic siły potem? ja bez leków chyba po suficie bym chodził xD
pozdrawiam i życzę przyjemnego dnia :blush:


Musze zapomniec i przestac myslec o Pannie Kwikernes, to mi wroca sily witalne, ja juz sie powoli pogodzilem, ze nic z tego, bo jestem chory umyslowo bez pracy, dlatego nam nie wyszlo a ja jej nigdy nie spotkalem, nie ma sie co przejmowac, ze nie zarucham nigdy, trudno

Wzajemnie, dzisiaj poranek i poludnie przed diabelkiem, trzeba w koncu pograc troche, bo sie obijam ostatnio :)
Member
Posts: 20,798
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Jul 4 2023 01:15am
Quote (Phil_Smith @ Jul 4 2023 09:13am)
Musze zapomniec i przestac myslec o Pannie Kwikernes, to mi wroca sily witalne, ja juz sie powoli pogodzilem, ze nic z tego, bo jestem chory umyslowo bez pracy, dlatego nam nie wyszlo a ja jej nigdy nie spotkalem, nie ma sie co przejmowac, ze nie zarucham nigdy, trudno

Wzajemnie, dzisiaj poranek i poludnie przed diabelkiem, trzeba w koncu pograc troche, bo sie obijam ostatnio :)


fifi jak ty niby byś chciał coś z kobietą jak ci fajka mięknie w środku
Banned
Posts: 2,057
Joined: Mar 5 2023
Gold: 45.69
Warn: 20%
Jul 4 2023 01:20am
Quote (PrzykraSprawa @ Jul 4 2023 07:15am)
fifi jak ty niby byś chciał coś z kobietą jak ci fajka mięknie w środku


Jakbym mial przed soba zgrabne nozki i stopki w czarnych ponczoszkach i szczupla mlodziutka dziewczyne, to watpie, ze mi zmieknie, ciezko powiedziec, nigdy tego nie robilem
Member
Posts: 20,798
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Jul 4 2023 01:21am
Quote (Phil_Smith @ Jul 4 2023 09:20am)
Jakbym mial przed soba zgrabne nozki i stopki w czarnych ponczoszkach i szczupla mlodziutka dziewczyne, to watpie, ze mi zmieknie, ciezko powiedziec, nigdy tego nie robilem


pisałeś że robiłeś ale pani cie wyprosiła
btw: fifi dziwne że jeszcze nie wstąpiłeś do jakiejś sekty, wydajesz się być podatny
Banned
Posts: 2,057
Joined: Mar 5 2023
Gold: 45.69
Warn: 20%
Jul 4 2023 01:24am
Quote (PrzykraSprawa @ Jul 4 2023 07:21am)
pisałeś że robiłeś ale pani cie wyprosiła
btw: fifi dziwne że jeszcze nie wstąpiłeś do jakiejś sekty, wydajesz się być podatny


No bo miala szeroka wagine, i nic w niej nie czulem
Ja znowu przechodze na celibat, 3 miechy minimum obym wytrwal.
Member
Posts: 20,798
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Jul 4 2023 01:26am
Quote (Phil_Smith @ Jul 4 2023 09:24am)
No bo miala szeroka wagine, i nic w niej nie czulem
Ja znowu przechodze na celibat, 3 miechy minimum obym wytrwal.


może to nie była wagina, fifi coś ci się ubzdurało pewnie
Go Back To Polska Topic List
Prev14950515253495Next
Add Reply New Topic New Poll