d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Janusz Korwin Mikke > Temat Oficjalny
Prev14950515253144Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 23 2014 03:25pm
Quote (Stanislaw @ May 23 2014 04:20pm)
to ten luc od picia alko i grania w dote


myslalem ze to lucas]oz[ co gral zawsze dota, ale przedstawil sie jako siedlecki luc, czyli jeden z trojki braci wiec albo ja czegos nie ogarniam, albo cos mi tu nie pasuje :D
Member
Posts: 8,013
Joined: Sep 23 2006
Gold: 1,962.28
May 23 2014 03:34pm
Quote (Over_You @ 23 May 2014 23:25)
myslalem ze to lucas]oz[ co gral zawsze dota, ale przedstawil sie jako siedlecki luc, czyli jeden z trojki braci wiec albo ja czegos nie ogarniam, albo cos mi tu nie pasuje :D


lucas z oz a luc z hi to dwie rozne osoby, a jeżeli kojarzysz tylko tego pierwszego to znaczy, ze na pcl bardzo pozno zawitales
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 23 2014 03:40pm
Quote (Republika @ May 23 2014 09:34pm)
lucas z oz a luc z hi to dwie rozne osoby, a jeżeli kojarzysz tylko tego pierwszego to znaczy, ze na pcl bardzo pozno zawitales


nawet nie wiem co ci kurwa odpisac ; DDDDDDDD
w moim poprzednim poscie masz odpowiedz na to kogo kojarze. jesli nie wylapales istotnej infocmacji o trojce siedleckich braci to wydaje mi sie ze to nie ja, a ty za pozno na pcl zawitales :D
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
May 23 2014 03:59pm
Quote (Lander @ May 23 2014 05:25pm)
oho AMA na wypoku bylo z przemkiem w.

tl;dr troche ale ktos mi podrzuil dwa pytania z odpowiedzia

4. Ashley czy Liara? ;)
5. Którą postać w Mass Effect poza wyżej wspomnianymi lubi Pan najbardziej i dlaczego?
6. Czy grał Pan w KOTORy & czy zamierza Pan zagrać w Wiedźmina 3?

Ad. 4) Obie :-)
Ad. 5) Urdnot Wrex. Lubię świat prostych wartości i prostych wyborów :-)
Ad. 6) 2x TAK



props


4) Obie ssały, Jack ftw.
Member
Posts: 8,924
Joined: Jul 16 2012
Gold: 100.03
May 24 2014 03:39am
Król jkm
Banned
Posts: 2,966
Joined: Jan 21 2014
Gold: 38.00
Warn: 20%
May 24 2014 04:34am
Member
Posts: 8,924
Joined: Jul 16 2012
Gold: 100.03
May 24 2014 04:35am
Quote (Eripe @ May 24 2014 12:34pm)
http://www.youtube.com/watch?v=rvQq9fAkPZU


old
Member
Posts: 989
Joined: Jan 25 2006
Gold: 0.00
May 24 2014 08:49am
@Dajcie na luz Over_You i Republika :) Jakie konta mieliście zuchy ?

@ Lszcz gdzie mieszkasz ?

Wracając do tematu, wklejam trafny komentarz:

"W totolotka jeśli chce ktoś wygrać główną wygraną i zostać milionerem , to sam wysyła zakład i liczy na farta. W wyborach do europarlamentu banda cwaniaków i cyników zatrudnia rzeszę idiotów , żeby wysyłała kupony na ich nazwiska, żeby to oni mogli sprzątnąć główną wygraną w postaci wysokich wynagrodzeń z tytułu bycia europosłem . Po pięciu latach urzędowania taki europoseł staje się milionerem , jest ustawiony do końca życia. Nie chodzi tu o jakieś załatwianie ważnych spraw, tylko o bardzo duże pieniądze i to za nic nierobienie.
Niech ktoś mi powie, czy kandydując europosła nie myślałby przede wszystkim o tym, że będzie miał zapewniony byt dla siebie i swojej rodziny do końca życia, po tych 5-ciu latach urzędowania.
Jedno to oni tam idą po pieniądze, a nie jakieś tam załatwianie spraw, no może plankton partyjny, zyskać jeszcze jakąś dodatkową liczbę głosów poprzez to , że będzie mógł być lepiej widoczny, gdy dobrze rozegra sprawę, pod warunkiem , że dobrze to rozegra, ale i tak nie wierzę , że dla kandydatów z partii planktonów, nie liczy się przede wszystkim kasa. To ogromna kasa 50000 pln miesięcznie to rocznie 600 000 pln, po pięciu latach , każdy ma na koncie 3000 000 złotych, to ponad przeciętne wygrana w dużego lotka."
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 24 2014 09:00am
Quote (Luc- @ May 24 2014 02:49pm)
@Dajcie na luz Over_You i Republika :) Jakie konta mieliście zuchy ?

@ Lszcz gdzie mieszkasz ?

Wracając do tematu, wklejam trafny komentarz:

"W totolotka jeśli chce ktoś wygrać główną wygraną i zostać milionerem , to sam wysyła zakład i liczy na farta. W wyborach do europarlamentu banda cwaniaków i cyników zatrudnia rzeszę idiotów , żeby wysyłała kupony na ich nazwiska, żeby to oni mogli sprzątnąć główną wygraną w postaci wysokich wynagrodzeń z tytułu bycia europosłem . Po pięciu latach urzędowania taki europoseł staje się milionerem , jest ustawiony do końca życia. Nie chodzi tu o jakieś załatwianie ważnych spraw, tylko o bardzo duże pieniądze i to za nic nierobienie.
Niech ktoś mi powie, czy kandydując europosła nie myślałby przede wszystkim o tym, że będzie miał zapewniony byt dla siebie i swojej rodziny do końca życia, po tych 5-ciu latach urzędowania.
Jedno to oni tam idą po pieniądze, a nie jakieś tam załatwianie spraw, no może plankton partyjny, zyskać jeszcze jakąś dodatkową liczbę głosów poprzez to , że będzie mógł być lepiej widoczny, gdy dobrze rozegra sprawę, pod warunkiem , że dobrze to rozegra, ale i tak nie wierzę , że dla kandydatów z partii planktonów, nie liczy się przede wszystkim kasa. To ogromna kasa 50000 pln miesięcznie to rocznie 600 000 pln, po pięciu latach , każdy ma na koncie 3000 000 złotych, to ponad przeciętne wygrana w dużego lotka."


idid aka GoD-id here. siema lucek
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
May 24 2014 09:09am
Quote (Over_You @ May 24 2014 05:00pm)
idid aka GoD-id here. siema lucek


a ten drugi to bohun :~)
Go Back To Polska Topic List
Prev14950515253144Next
Add Reply New Topic New Poll