Quote (tournevis @ Nov 1 2013 10:48pm)
I robię to nadal, bo wkurwia mnie ta gra niesamowicie, nie wspominając już o grafice, ale chcę się w niej spróbować.
Chociaz ma niespotykany klimat, jest w chuj mmo wyglądajacych tak samo a tibia się wyróżnia. Pograłbym ale pewnie jest w chuj zmian jak już wersja 10. Zaczynałem na 7.6 skonczyłem na 8 coś.