d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Tibia > Temat Oficjalny
Prev14950515253123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Nov 1 2013 03:48pm
Quote (arabb @ Nov 1 2013 10:41pm)
Mam wrażenie że zawsze cisnąłeś na tibie od najgorszych. XD


I robię to nadal, bo wkurwia mnie ta gra niesamowicie, nie wspominając już o grafice, ale chcę się w niej spróbować.
Member
Posts: 2,278
Joined: Oct 19 2013
Gold: 93.37
Warn: 30%
Nov 1 2013 04:20pm
23:19 You advanced from Level 25 to Level 26.
Member
Posts: 466
Joined: Oct 10 2013
Gold: 0.00
Warn: 30%
Nov 1 2013 04:25pm
moze wbije zaraz jezeli nie ugodzi to mojej godnosci
Member
Posts: 2,278
Joined: Oct 19 2013
Gold: 93.37
Warn: 30%
Nov 1 2013 04:33pm
ja juz wyszedlem, potem se cos pogram moze
Member
Posts: 466
Joined: Oct 10 2013
Gold: 0.00
Warn: 30%
Nov 1 2013 05:35pm
00:35 Loot of an enlightened of the cult: a protection amulet, a skull staff

Pierwszy kill na ek ; d
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold: 883.37
Nov 1 2013 06:19pm
Quote (tournevis @ Nov 1 2013 10:48pm)
I robię to nadal, bo wkurwia mnie ta gra niesamowicie, nie wspominając już o grafice, ale chcę się w niej spróbować.


Chociaz ma niespotykany klimat, jest w chuj mmo wyglądajacych tak samo a tibia się wyróżnia. Pograłbym ale pewnie jest w chuj zmian jak już wersja 10. Zaczynałem na 7.6 skonczyłem na 8 coś.
Member
Posts: 2,278
Joined: Oct 19 2013
Gold: 93.37
Warn: 30%
Nov 1 2013 07:06pm
02:05 You advanced from Level 26 to Level 27.
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Nov 1 2013 10:54pm
Quote (arabb @ 2 Nov 2013 01:19)
Chociaz ma niespotykany klimat, jest w chuj mmo wyglądajacych tak samo a tibia się wyróżnia. Pograłbym ale pewnie jest w chuj zmian jak już wersja 10. Zaczynałem na 7.6 skonczyłem na 8 coś.


Dawaj ziomek, cisnij z nami, rob postac na pandorii, nick Krul xxx (w miejsce xxx oczywko wstaw nik xd)
Member
Posts: 2,278
Joined: Oct 19 2013
Gold: 93.37
Warn: 30%
Nov 1 2013 11:50pm
elo mam dobro miejscuwe do expa i wam nie powiem
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Nov 1 2013 11:52pm
Quote (muw_mi_laajt @ 2 Nov 2013 06:50)
elo mam dobro miejscuwe do expa i wam nie powiem


A ja skilluję od 5:30 xd
Go Back To Polska Topic List
Prev14950515253123Next
Add Reply New Topic New Poll