d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1495051525382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 13 2014 12:45pm
Quote (Unsatiable @ 13 Feb 2014 19:42)
pdw xDD
ace23 nie ma sobie rownych. Pozniej jest scar-h i acw-r imo


a jak wyglada sprawa z brioniami u supporta? co jest bestest?
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 13 2014 12:45pm
sniperem warto sie przemeczyc dla scout elite, m98b oraz moim ulubiencem srr-61

Quote (Grigo @ Feb 13 2014 08:45pm)
a jak wyglada sprawa z brioniami u supporta? co jest bestest?


mg4 imo, ale pecheneg tez daje rade na long range.

This post was edited by Unsatiable on Feb 13 2014 12:46pm
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 13 2014 12:46pm
wlasnie otwieralem tabele w teamie B)
ps od konca HEEH
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 13 2014 12:48pm
Quote (Unsatiable @ 13 Feb 2014 19:45)
sniperem warto sie przemeczyc dla scout elite, m98b oraz moim ulubiencem srr-61



mg4 imo, ale pecheneg tez daje rade na long range.


do ace23 daleka droga, ja mam dopiero 3 lvl, wiec na razie skilluje wszystkim po trochu

e/ odblokowalem jakis rkm B)

This post was edited by Grigo on Feb 13 2014 12:58pm
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 13 2014 01:40pm
Jesli chodzi o mapy to zdecydowanie lepsze sa w Bf3.
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 13 2014 01:57pm
Quote (hehehehehe @ Feb 13 2014 09:40pm)
Jesli chodzi o mapy to zdecydowanie lepsze sa w Bf3.


w koncu sie przekonasz do nich
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 13 2014 04:46pm
zaraz 4 lvl, znalazlem fajny sposob na szybki exp i nabijam szturmowca :drool:
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Feb 13 2014 04:59pm
Hmm z tego co oglądam streamy, trochę razi mnie jeden fakt - spawnujesz się dosłownie gdzie chcesz na mapie. Koło kumpla czy jakiegoś pojazdu... Lamerstwo level over 9000.
Są tam chyba 4 klasy z tego co widziałem, Assault, Engineer, Medic, Recon. O ile pierwsze trzy sobie poradzą, o tyle snajperzy mają znacznie gorzej...
-Wrogowie mogą zachodzić ich z każdej strony
-Ktoś może Ci się na plecach nawet zespawnować
-Bez trudnego do wykonania Head Shota, ciężko mówić o jakimś zabójstwie (troche nierealne, bo w rzeczywistości - którą nota bene BF4 próbuje odzwierciedlić - strzał z karabinku snajperskiego w korpus lub głowę zazwyczaj jest śmiertelny). Musisz dwa-trzy razy trafić, żeby zabić lol.
-Podczas zmiany pozycji po ewentualnym zabójstwie, jesteś na najbardziej straconej pozycji ze wszystkich. W ruchu ze snajperki ciężko strzelać, z bliska za duża randomowość i długi czas przeładowywania, a z pistoletu zawsze gorzej zabić przeciwnika uzbrojonego w Karabinek szturmowy...

Oglądałem dzisiaj prawie 3 godziny streamów z BF4 i to jest podsumowanie tego co widziałem w tej grze. Są jakieś inne mody oprócz takiego chujowo zorganizowanego Death Matchu?
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 13 2014 05:00pm
scarh odblokowany!
lepszy od tego poczatkowego karabinka?
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 13 2014 05:04pm
Quote (Nothus @ Feb 14 2014 12:59am)
Hmm z tego co oglądam streamy, trochę razi mnie jeden fakt - spawnujesz się dosłownie gdzie chcesz na mapie. Koło kumpla czy jakiegoś pojazdu... Lamerstwo level over 9000.
Są tam chyba 4 klasy z tego co widziałem, Assault, Engineer, Medic, Recon. O ile pierwsze trzy sobie poradzą, o tyle snajperzy mają znacznie gorzej...
-Wrogowie mogą zachodzić ich z każdej strony
-Ktoś może Ci się na plecach nawet zespawnować
-Bez trudnego do wykonania Head Shota, ciężko mówić o jakimś zabójstwie (troche nierealne, bo w rzeczywistości - którą nota bene BF4 próbuje odzwierciedlić - strzał z karabinku snajperskiego w korpus lub głowę zazwyczaj jest śmiertelny). Musisz dwa-trzy razy trafić, żeby zabić lol.
-Podczas zmiany pozycji po ewentualnym zabójstwie, jesteś na najbardziej straconej pozycji ze wszystkich. W ruchu ze snajperki ciężko strzelać, z bliska za duża randomowość i długi czas przeładowywania, a z pistoletu zawsze gorzej zabić przeciwnika uzbrojonego w Karabinek szturmowy...

Oglądałem dzisiaj prawie 3 godziny streamów z BF4 i to jest podsumowanie tego co widziałem w tej grze. Są jakieś inne mody oprócz takiego chujowo zorganizowanego Death Matchu?


kurwa ;D zobacz jak gram snajperem. Po rundzie z reguly kdr jest 7 - 14, a mvp bardzo latwo dostac przez te dodatkowe punkty ze headshota.
Go Back To Polska Topic List
Prev1495051525382Next
Add Reply New Topic New Poll