d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev14950515253598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Aug 13 2013 07:56am
macie, ziomeczgi, muze do gry:
http://www.loudcity.com/stations/radio-dismuke
dobry klimat

e/ zajebali mnie dopiero 2 razy, juz prawie 3 lewer
nick: guwniak

This post was edited by Nensato on Aug 13 2013 07:57am
Member
Posts: 2,717
Joined: Jul 28 2011
Gold: 0.00
Aug 13 2013 07:57am
Quote (iRetwe @ Aug 13 2013 03:44pm)
mozesz wprowadzic ludzi do swojego namiotu bedac liderem grupy, inaczej nie

tak zeby wszystkie alty widzialy to musisz baze kupic za min 30 k


Güwno prawda, przy zakładaniu namiotu jeśli kogoś stagujesz na follow to będzie on widział lokację namiotu.

Jestem byłym developerem pierwszego FOnline, więc możecie śmiało pytać o cokolwiek zw. z mechaniką gry, elo.
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
Aug 13 2013 07:58am
Quote (chodor @ Aug 13 2013 03:57pm)
Güwno prawda, przy zakładaniu namiotu jeśli kogoś stagujesz na follow to będzie on widział lokację namiotu.

Jestem byłym developerem pierwszego FOnline, więc możecie śmiało pytać o cokolwiek zw. z mechaniką gry, elo.


Po co sie tu udzielasz?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 07:58am
Quote (chodor @ Aug 13 2013 03:57pm)
Güwno prawda, przy zakładaniu namiotu jeśli kogoś stagujesz na follow to będzie on widział lokację namiotu.

Jestem byłym developerem pierwszego FOnline, więc możecie śmiało pytać o cokolwiek zw. z mechaniką gry, elo.


zakłądajac, że to nie troll to w fonline2 sporo się zmieniło względem 2238 ale nie wiem jak z namiotem jest w sumie

Quote (Nensato @ Aug 13 2013 03:56pm)
macie, ziomeczgi, muze do gry:
http://www.loudcity.com/stations/radio-dismuke
dobry klimat

e/ zajebali mnie dopiero 2 razy, juz prawie 3 lewer
nick: guwniak


props za radio, musze jakas fajna playliste na spotify ogarnac

This post was edited by Lander on Aug 13 2013 08:00am
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 07:59am
kurde nie moge sie zdecydowac czy energetyka czy bg robic na pve :D
Member
Posts: 2,717
Joined: Jul 28 2011
Gold: 0.00
Aug 13 2013 08:02am
Quote (Lander @ Aug 13 2013 03:58pm)
zakłądajac, że to nie troll to w fonline2 sporo się zmieniło względem 2238 ale nie wiem jak z namiotem jest w sumie


Może odpalę i zobaczę co się tam wyprawia, ale widziałem mordy pokroju Rascala w staffie(gość, który założył temat na forum o kokszeniu o jego łysiejącej matce, generalnie niezła beka była z tego).

Wracając do tematu to mechanika pewnie niewiele się zmieniła, raczej chodzi o balans.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 08:03am
Lander aktualizujesz kolorki?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 08:04am
Quote (chodor @ Aug 13 2013 04:02pm)
Może odpalę i zobaczę co się tam wyprawia, ale widziałem mordy pokroju Rascala w staffie(gość, który założył temat na forum o kokszeniu o jego łysiejącej matce, generalnie niezła beka była z tego).

Wracając do tematu to mechanika pewnie niewiele się zmieniła, raczej chodzi o balans.


z 2238 szybko odpadłem ale Z TEGO CO NA FORUMCE WIDZIALEM dużo z lucem się zmieniło, rework craftingu i broni na 100% był, crafting, miasta się pozmieniały trochę. Ogólnie sporo różnych rzeczy widzę w stosunku do 2238, również względem mechaniki
Quote (Atanok @ Aug 13 2013 04:03pm)
Lander aktualizujesz kolorki?


cały czas

This post was edited by Lander on Aug 13 2013 08:04am
Member
Posts: 2,717
Joined: Jul 28 2011
Gold: 0.00
Aug 13 2013 08:06am
Quote (Lander @ Aug 13 2013 04:04pm)
z 2238 szybko odpadłem ale Z TEGO CO NA FORUMCE WIDZIALEM dużo z lucem się zmieniło, rework craftingu i broni na 100% był, crafting, miasta się pozmieniały trochę. Ogólnie sporo różnych rzeczy widzę w stosunku do 2238, również względem mechaniki


cały czas


Tja, tylko znając grę od podszewki ciężko się powstrzymać od robienia 4x energy na multiboxach z autoaimem i grać w 100% legit. Zassę jak będę miał luźniejszy dzień w robocie.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 08:06am
Quote (Lander @ 13 Aug 2013 16:04)
z 2238 szybko odpadłem ale Z TEGO CO NA FORUMCE WIDZIALEM dużo z lucem się zmieniło, rework craftingu i broni na 100% był, crafting, miasta się pozmieniały trochę. Ogólnie sporo różnych rzeczy widzę w stosunku do 2238, również względem mechaniki


cały czas


Wrzucisz wieczorem nowy pliczek?
Go Back To Polska Topic List
Prev14950515253598Next
Add Reply New Topic New Poll