d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev14950515253412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold: 3,000.01
Nov 18 2012 05:59am
Quote (1970 @ Nov 18 2012 01:34am)
Z tego co wiem nie są połączone tylko można kupić pack vanilla+tbc+wotlk za jakieś grosze + do tego cata to też grosze a mopa za 80zł się dostanie.
cały pak kluczy za 140łż jest


Gowno prawda. Wpisujac klucz od podstawki na koncie battle.net masz automatyczny upgrade do Wotlka.
Member
Posts: 2,268
Joined: Mar 7 2008
Gold: 1.00
Warn: 40%
Nov 18 2012 06:25am
Hmm, jest sens grać na rpg servie?
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Nov 18 2012 06:33am
Quote (IHateEverythingAboutYou @ 18 Nov 2012 12:59)
Gowno prawda. Wpisujac klucz od podstawki na koncie battle.net masz automatyczny upgrade do Wotlka.

Na szybko sprawdzałem w sklepie i jak sprzedają to osobno jest pack "3w1" i osobno podstawka ale to pewnie wina sklepu.
Member
Posts: 2,268
Joined: Mar 7 2008
Gold: 1.00
Warn: 40%
Nov 18 2012 08:41am
Żyje ta gra jeszcze?
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Nov 18 2012 08:58am
Quote (yo_mama @ 18 Nov 2012 15:41)
Żyje ta gra jeszcze?


Tak
Member
Posts: 2,268
Joined: Mar 7 2008
Gold: 1.00
Warn: 40%
Nov 18 2012 12:07pm
Kurde, mam 15 lvl i w darkshore mi się skończyły questy...

e: lece na bloodmyst isle

This post was edited by yo_mama on Nov 18 2012 12:24pm
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Nov 18 2012 12:40pm
Quote (yo_mama @ Nov 18 2012 07:07pm)
Kurde, mam 15 lvl i w darkshore mi się skończyły questy...

e: lece na bloodmyst isle


sciagnij sobie Zygor's Guide
Member
Posts: 5,302
Joined: Jul 19 2009
Gold: 8,496.00
Nov 18 2012 12:50pm
Ostatnio mi odwaliło żeby sobie na samych bg naexpic :D co myślicie ma to jakiś sens? poza funem?
Member
Posts: 4,657
Joined: Feb 11 2007
Gold: 0.00
Nov 18 2012 12:54pm
Quote (ner @ Nov 9 2012 05:27pm)
sprzeda ktos(ewentualnie zna kogos kto sprzeda) prepa na BL ally za golda?


bump
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Nov 18 2012 12:56pm
Quote (Saimon666 @ 18 Nov 2012 19:50)
Ostatnio mi odwaliło żeby sobie na samych bg naexpic :D co myślicie ma to jakiś sens? poza funem?


ma duzy, ja kiedys wyexpilem 52-56 w godzine na AV jak bylo CtA
Go Back To Polska Topic List
Prev14950515253412Next
Add Reply New Topic New Poll